cinsel ilişkide vajinal his kaybı olması sebebi nedir

Soru

merhaba, geçmişte partnerimle ilişki yaşadığımızda dokunurken yada sürtünürken yoğun bir zevk alırdık, hatta oral yaparken bile dilinin ıslaklığını hissedebiliyordum, çok fazla hisli oluyordu, resmen woow deyip titretiyordu. artık eskisi gibi olmuyor sürtünürken bu kadar çok hissetmiyoruz, elle okşarken bile yoğun his olmuyor. eskiden parmak ucu ile değdiğinde titrerken şimdi elle bastırarak okşasak da bu kadar yoğun olmuyor. belki aynı şekilde yapmaktan oluyordur diye ilişkimizi daha üst düzeye çıkarmak için kemersiz dildo aldık, ilişkide bunu daha çok kullanıyoruz verdiği zevk süper ama korkum ileride buda zevk vermezse ne yaparız diye. zamanla neden böyle oluyor niye his kaybı yaşıyoruz ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 6

  his kaybı aynı şekil aynı pozisyon sebebiyle olabilir, hep aynı şekil başlayıp bitirmemenizi önerebilirim 😉

 2. 2

  lezbiyen olarak, eğer ki cinsel ilişkide bir birinize sürtünerek tatmin olma yöntemini kullanıyorsanız, bu durumda ten dokusu üzerinde tahriş ve yıpranma oluşur. vücut otomatik olarak bundan korunmak için daha kalın, daha dayanıklı bir cilt dokusu oluşturarak kendini korumaya çalışır. sadece cinsel bölgeler için değil vücudumuzda yıpranmaya maruz kalan herhangi bir bölgede aynı durum yaşanır. örneğin ofiste masa başında çalışan birinin elleri daha narin daha hisli iken, endüstride ağır şartlarda ellerini kullanarak çalışan bireylerin elleri daha sert dokulu ve daha hissizdir. vajinanın bir birine sürtülmesi aynı mastürbasyondaki gibi ovama yıpratma etkisi oluşturur ve buradaki dokular kalınlaşarak hissizleşmeye başlar. mastürbasyon yapan kişilerde ilerleyen zamanda hissizlik oldu zevk alamıyoruz demelerinin de temel sebebi budur. şu aşamada dildo alıp kullanmanız sizin için en doğru hareket olmuş, çünkü sürtünerek tatmin olmaya devam etmeniz iyi olmaz.

 3. 1

  evet homoseksüel ilişki diğerlerine benzemiyor. aşırı sürtünmeden dolayı böyle olmuş. yakında nasır tutarsa şaşırmayın. bu tarz şeylere alışacaksınız.

 4. 1

  sürtünmek nereye kadar sonunda kırbaçlasanız bile hissetmez duruma gelebilirsiniz. bu noktada steples dildo gibi bir oyuncak alıp kullanmanız gerçekten en doğru hareket olmuş. hem tatmin açısından hemde sürtünmeye alternatif olarak daha iyi bir deneyim yaşarsınız. belki kızacaksınız ama naçizane tavsiyem evlenmeyi de düşünmelisiniz.

 5. 1

  cevap yazdığınız için tşkler. haklısınız size katılıyorum, bizde bunun farkına vardık ama biraz geç anladık. hatta bazen sürtünürken kendimizi kaptırıp 1 saat sürdürüyorduk, daha sonra vajinada acıma ve sızlama da oluyordu. bu kemersiz dildoyuda bilerek almadık tesadüfe oldu. erotik shoptan kayganlaştırıcı krem alıyordum orada gördüm pembe renk hoşuma gitti şekli satıcıya sordum oda kullanımını anlattı bir an hevesle aldık. şimdi de diyorum ki almakla çok iyi etmişiz. çünkü gerçekten çok memnunuz. kemerli olsaydı ilişki anında sadece birimiz zevk alacaktı diğeri bekleyecekti. bu kemersiz dildo ile aynı anda ikimizde tatmin olabiliyoruz ilişmizi daha ateşli hale getirdi. eskiden duyardım vajinal ve klitoral orgazm diye ne farkı var bunların anlamazdık. şimdi yaşadıka daha iyi anlıyorum, öncesinde sürtünürken sadece klitorisler bir birine dokunur bu şekilde zevk alıp doyuma ulaşıyordum. şimdi kemersiz dildo ile vajinanın içinde doluluk oluyor, dildonun kayganlığını kalınlığını vajina içindeyken yanaklarına yaptığı baskıyı hissediyorsun. sonunda orgazm olurken öyle kasılmalar oluyorki sanki zevk iki katına çıkmış gibi hissediyoruz. hiç böyle bir niyetle almamışken şimdi ilişkimizde çağ atlattı bir üst levele çıkmış gibiyiz. bazen ben bazen sevgilim aktif oluyor ama her türlü yoğun zevk alıyoruz. şimdi de 1 saat seviştiğimiz oluyor tabi bitince eskisi gibi vajinada acıma olmuyor. yani bizim gibi olan kişiler varsa açıkçası onlarada tavsiye ediyorum böyle bir oyuncak almalarını. biraz uzun oldu ama ihtiyacı olan faydalansın bari.

  • 2

   yazıklarınızı okuduktan sonra inanın çok heyecanlandık. bizde aynı dildodan almak istiyoruz nereden temin edebiliriz. bizde izmirdeyiz bu konuda yardımcı olabilirseniz, iletişime geçebilir miyiz ?

  • 1

   @ebrasuna illa gidip bir yerden almanız gerekmiyor. mesela bu sitede kemersiz strapless dildo sipariş verebilirsiniz. bizim daha önce alış-veriş yaptığımız güvenilir bir site olduğu için önermek istedim. ayrıca dildonun malzemesi de çok kaliteli ucuz kalitesiz silikonlar gibi değil, alırsanız ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız. yani isterseniz bakabilirsiniz.

Bir cevap bırakın