ikinci kez ilişkide vajinam acıyor

Soru

merhaba, eşimde erken boşalma sorunu var. ilişkiye başlayınca 2-3 dk sonra boşalıyor, boşaldıktan sonra tekrar devam etmeye çalışıyor, penisi tam sertleşmiyor, zorla yapmaya çalışıyor. o kadar çok zorluyor ki benim vajinam acımaya başlıyor. ikinciyi de yapamıyor boşalamıyor, ben onu beklemekten yoruluyorum. her seferinde aynı sorun, ne bir düzelme var ne bir şey. bıktım artık cinsellikten de evlilikten de nefret ediyorum. her şeyden nefret ettirdi beni, hayatımı mahvetti, doktora gitmiyor tedavi olmuyor. ben söyleyince sinirleniyor şiddet uygulamaya kalkıyor. huzurum yok, kaçıp evi terk edeceğim artık tahammül edemiyorum. sonra kaçınca kadın kötü diyorlar siz söyleyin ben böyle bir adamla ne yapayım nasıl dayanayım ? bir çözüm yada bir çarem var mı ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 2

  adamın beceriksiz olmasından kaynaklanıyor, gidip tedavi olması gerekiyor.

 2. 2

  bence cinsel sorunlardan önce çözülmesi gereken meseleler var gibi hissediyorum. öncelikle karşınızdaki partnerinizin bu durumu kabullenmesi gerekiyor. forumda “erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum?” isimli bir başlık var inceleyebilirsiniz. ben de 20-30 saniyelerden 7-8 dakikalara kadar çıktım. devam da ediyorum kendimi geliştirmeye.

  • 3

   kardeş otomatikmenmi uzuyor sen tek o süreci aynı söylediği gibi yapman lazim tek değilmi

 3. 2

  çok zor bir durum, eşinizle konuşarak iletişim kurmaya ve çözüm yolu bulmaya çalışmalısınız. doktor tedavisini kabul etmiyor, doktora gitmiyor olması zaten başlı başına bir sorundur. belki ilk aşamada birlikte psikoloğa giderek telkin seansları alabilirsiniz. hiç bir şekilde iletişim kuramıyorsanız ve de tüm çabalar sonucunda şiddet görüyorsanız o zaman çaresiz olarak boşanmayı düşünebilirsiniz. aldatmak yada kaçmak bir çözüm değildir, sorunları daha çok derinleştirebilir.

 4. 3

  cinsellik bizde sanki tek kişilikmiş gibi algılanıyor, karşıdaki zevk alıyor mu, canı acıyor mu, memnun mutlu mu soran düşünen yok, hep tek taraflı yaşanıyor. çok üzücü ki eşinde bu noktada seni önemsemiyor, afedersin ama sadece bir mastürbatör gibi kullanıp sonra kenara atıyor. duyguların varmış, senin canın yanıyormuş, sen üzülüyormuşsun ilgilenmiyor, nerede kaldı evlilik ruhu, nerede kaldı eşlerin evlenirken verdiği sözler. eğer tüm bunlar bittiyse here şey bireyselliğe döndüyse o halde herkes ayrılsın kendi yoluna baksın. sizinde mutlu olmak, bu şekilde olmuyorsa yeni birini bulmak, mutlu bir yuvaya sahip olmak sizinde hakkınız.

 5. 2

  ne kadar çok sorunlu erkek var, sorsan önder girer arkadan çıkar, uçurdumu uzaya kadar götürür, sevişirken zevkten bayıltır falan ama galiba hepsi atmasyon, zaten öyle değil mi genelde yapamadığını söylerler hava atmak için büyüklük olsun diye. ne bileyim ben 40 yıldır hiç bir şey için iddalı olmadım, sıradan bir hayat yaşadım. kocanızın bolca empati yapması lazım, fiziksel olarak yanınızda olsada, duygusal olarak sizi yanlız bırkamış. sorunu varsa utanmasın çekinmesin, dkotora itsin tedavisini olsun. eşini en iyi şekikile memnun etmeye çalışsın, tamam her gün olmaz, sorunlar yaşanır falan ama sürekli sorun da bir yere kadar. tahammül sınırı alışmış görünüyor, kadının artık bu adamın yanında bir saniye durası yok. şimdi gelde tavsiye ver, ne diyebilirsin ki ? tüm yollar tüketildiyse, sıra son çare olan boşanmaya geldiyse o zaman yapılacak başka şey yok ne yazık.

 6. 1

  cünsellik esnasında nasıl bir hayatınız var bilmemekle birlikte ben bu sorunu seks esnasında başka şeyler düşünerek süremi uzatıyorum önemli olan karşımdaki kişinin doyması rahatlaması ben nasılsa rahatlarım düşüncesi ile sürem şimdi 20 dk buluyor

 7. 1

  kaç yıllık evlisiniz ve yaşlarınız nedir ? en başından beri bu sorun devam ediyor mu ? bir an önce destek almalı bu şekilde daha da kötüye gideceği kesin onu

 8. 2

  biraz ön sevişmeyi falan uzun tutsun daha sonra olmuyorsa tedavi olsun.

Bir cevap bırakın