sevgilimin seks sonrası vajinada tahriş oluşması

Soru

Sevgilimle 4 ilişkiye girdik ve hepsinde vajinanın alt kısmının tahriş oldugunu üstüne oturdugunda bile acıdıgını söylüyor ilk kızlık zarı dedim ama 4 oldu hala aynı yeteri kadar ıslansın diye ön sevişmeyide uzun tutuyorum himen bölgesinde yanma oldugunu söylüyor neden?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  kızda vajinismus sendromunun ilk bşalangıç emareleri ortaya çıkıyor. dikkatli olmazsanız ağır bir süreç sizi bekliyor. kız cinselliğe hazır değil, bünyesi kabul etmiyor. ilişkiniz ters tepecek komple imkansız hale gelecek. bolca zaman ihtiyacı var, bu süreçte cinsellikten uzak durmak lazım. hatta psikologa gidin bunları size detaylıca anlatsın.

 2. 3

  aynısı senim eşimde oldu, baştan ne olduğunu anlamadık, sonra vajinismusa döndü. 3 yıl tedavi gördükten sonra ancak yavaş yavaş cinsellik yaşayabilecek duruma geldik. doktor geçmişte yaşadığı travmalar etkili olmuş dedi. keşke daha önce doktora gitseydik daha kolay olurdu.

 3. 5

  detaylı bir doktor muayenesi şart, anatomik yapıda sorunlar olabilir, vajinismus başlangıcı olabilir. dokularda hassasiyet olabilir. bakteriyel enfeksiyonlar olabilir. alerjik reaksiyonlar olabilir. kesin tanı için doktor uzman muayenesi olmasında fayda var.

 4. 4

  hayatım bu kaçıncı soru, kızı hala bir uzmana götürmedin mi ? sen bu kızı seviyormusun ? yoksa maksadın günü zevkli geçirmek, ne bal yersem yanıma kar kalır mı diyorsun ? yoksa kıza garezin mi var, hayatını mahvedip bırakayım görsün gününü mü diyorsun ? hadi bakalım benden sana deli sorular…

Bir cevap bırakın