kadınlarda mast sonrası cinsel organda ağrı oluşması

Soru

bakire olduğu için sevgilimle karşılıklı mastürbasyon fantazisi yapıyoruz. ancak sevgilim çekingen davranıp mast yapmak istemediğini söylüyor. neden istemiyorsun zevk almıyormusun bundan dedim, sonrasında kasıklarımda vajinamın içlerinde ağrı oluyor 1 gün boyunca geçmiyor sızlıyor diye cevap verdi. bu duruma kafayı taktım neden böyle bir şey oluyor, el kullanarak sadece vajina üstüne dokunarak yapıyoruz içine hiç bir müdahale etmiyoruz sert şekilde de yapmıyoruz. doktora gitmek istemiyor vajinal muayene yaparlarsa kızlığa zarar gelirse diye çekiniyor. böyle bir durumda ne yapmamız lazım ?

Cevaplar ( 4 )

  1. garip bir durum bazen ilişki sonrasında ağrı olabiliyor ancak mastürbasyonda sürekli böyle ağır olması normal değil bence. en mantıklısı yine doktora gitmek. sevgilinizi ika edin doktora gitsin, zaten kimse istemeden zorla vajinal muayene yapmıyorlar. ilk etapta kan testi ve ultrason muayenesi gibi tetkikler yapararlar. buna göre hareket ederler. kaldı ki eğer fiziksel önemli bir sorun varsa gelecekte çocuk sahibi olmasına yada kişiye zararı olabilecek bir durum söz konusu ise kızlık zarının çokta önemi yok sağlık bu noktada daha önemli olur. dediğim gibi bunlar doktorla konuşulur. bence ihmal etmeyin.

  2. çok sık yapınca kasılma esnasında bazen sızlama ağrı yapıyor ama az sonrasına geçiyor uzun sürmüyor. @erotic-girl dediği gibi gerçekten doktora gitmeniz iyi olabilir.

  3. bu normal.. kız tam anlamıyla boşalamadığı için acı yapıyor.. normal seks sırasında bile bakire olmayan bir kızla seks yapsan ama içine gir çık yapmazsan o kızın da ağrısı sızısı olur.. Erkeğin sürekli seks yapması ama boşalmaması sonrasında oluşan sızı gibi düşünün.. Boşalınca bir süre sonra geçiyor.. Kızlarda da öyle.. Vajinaya penisin girmemesi sonucunda kasıntı oluyor ve bunun sonucunda acı sızı oluyor..

  4. Sevglin seni bozmak istiyor versen iş bitecek hersey………….

Bir cevap bırakın