sex yaparken geç boşalma sorunu yaşıyorum

Soru

Merhaba 34 yaşındayım sex yaparken boşalamama sorunu yaşıyorum. sertleşmede herhangi bi sorun yok ama 3 saat sürüyor. benim gibi sıkıntı yasayan var mı ? çok merak ediyorum bi tedavisi falan var mıdır ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bazı erkeklerde peniste haz yada his kaybı oluşuyor. saatlercede sek yapsa birşey anlamıyor zevk almıyor haliyle boşalamıyor. ha kadını yapmışsın, ha kamyon lastiğini hiç bir fark anlamıyorsun. bazende nörolojik sinirler hissiyatı sağlayan reseptörler arasındaki iletişim zayıf oluyor bir türlü beklediğini bulamadığın için zevklenip zirveye gidemiyorsun. böyle bir tanıdığım vardı karıya gider 1 saat basar sonra boşalamadım deyip sinirlenip çıkar kaçardı. doktora gidin muayene olun bir sorun varmı baktırın. eğer tedavi edilecek birşey varsa ihmal etmeyin. erken boşalma ne kadar büyük bir sorunsa, geç boışalmada bir o kadar büyük sorundur.

 2. 3

  belki odaklanma zorluğu, belki psikolojik takıntılar, belki nörolojik sorunlar birçok fikir insanın aklına geliyor. tabi burdan atmasyon o da olabilir, bu da olabilir demekle olmaz sağlık söz konusu doktora gitmek en iyisi. yoksa gelecekte çok daha dönüşü imkansız sonuçlara, erkekliği kaybetmeye kadar gidebilir. erken tanı önemli diyorlar.

 3. 2

  kesin emin değilim ama çok mastürbasyon yapan kişilerde böyle sorunlar oluyor. geçmişte aşırı gittiyseniz belki bu sebepten şimdi zevk alıp boşalmakta zorlanıyorsunuzdur. birde arkadaşların dediği gibi doktora gitmeyi deneyin belki bir çözüm olur.

 4. 5

  geç boşalıyorum, yeri geliyor hiç boşalamıyorum. bu konuda partnerim bile şikayetçi. sıkılıp yada yorulup kalkıyor. bende bu durumdan iyice rahatsız olmaya başladım. ne yapabilirim ? çözüm var mı ?

  • 2

   süre çok uzunsa bunu 1 saate indirmeye çalışın. kendinizi motive edin. hatta partnerinizin eliyle boşalıyorsanız bunu 1 ay bırakmayı deneyin. herhangi bir işlev bozukluğu yoksa düzeleceğini umuyorum.

Bir cevap bırakın