seks sonrası mesane bölgesinde ağrı ve sancı oluyor

Soru

kocamla zaman zaman cinsellik yaşadıktan sonra canım çok yanıyor. kasıklarımda yada mesane bölgesinde vajinanın derinliklerinde sancı gibi ağrılar hissediyorum. bu durum beni çok rahatsız ediyor 3 yada 4 gün sürdüğü oluyor, bazen çabuk geçiyor. bir arkadaşım rahim ağzında hastalık olabilir belki kist vardır dedi, normalde seks yapmayınca hiç bir ağrı olmuyor, bu sebeple seksten olduğunu düşünüyorum bu sebeple doktora gitmedim açıkçası birazda çekiniyorum. görüşünüze ihtiyacım var sizce doktorluk bir durum varmı ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 1

    hayatım aklıma çok fazla fikir gelmiyor ama ihtimal kocan sert seks yapıyordur yada penisi biraz uzunsa içeri fazla giriyor yükleniyordur ondan olabilir belki emin değilim. bazen sert yapınca bende de ağrı oluyor, tabi aynı ağrıdanmı bahsediyoruz bilemiyorum yanlış yönlendirmekte istemem.

  2. 5

    merhaba, muhtemelen seks esnasında penisin aşırı ileriye sokulması ile vajinal derinlikte travma oluşuyordur. daha soft bir cinsellik yaşamaya dikkat edin. yine aynı durum oluyorsa bir jinekolog dan randevu alıp muayene olun. varsa bir sorun bu durumda ortaya çıkacaktır.

Bir cevap bırakın