seks yapmaktan tahriş

Soru

merhaba, tenim ve cildim aşırı hassas, azıcık okşasan hemen kızarmaya, bir şaplak atsan hemen morarmaya hazır. sorun şurada başlıyor, sevgilimle seks yapmaya başlayınca 5-10 dk sonra şiddetli şekilde acımaya kızarmaya başlıyor. bu sebeple sürtünmenin fazla olduğu pozisyonları tercih etmiyoruz daha çok giriş çıkışın kolay olduğu şekilde ilişkiyi sürdürüyoruz. bu noktada da sorun var, sürtünme olmazsa ben tam olarak zevk alamıyorum ve zevke gelip orgazm olamıyorum elle tatmin olmak zorunda kalıyorum. ten hassasiyeti ile ilgili sorunlarımız var böyle bir durumda ne yapmamız lazım ? bize tavsiyeniz var mı ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    bolca kaydırıcı krem kullanın, su bazlı yada yağlı e vitaminli olursa cildi korur. genital bölgedeki kılları yeni kesmiş olmakta aşırı tahriş ediyor, belirli uzunlukta kalsınlar tahrişi azaltır. aklıma gelenler bunlar, zaten hassasiyet varsa her türlü tahriş olacaktır.

  2. 2

    ten hassasiyeti zaten büyük problem, benim bir arkadaşım var sütyen bile takamıyor kızartıyor morarıyor.çamaşırlarının içine özel pamuk dolgulu koruyucu pedler koyup öyle giyiyor. sizde de cilt hassasiyeti varsa biraz bu konuda hassas davranmanız lazım. sert aşırı sürtünmeli sekten kaçınmalısınız, orgazmı kolaylaştırmak için mecbur elle mudahale etmeniz gerekecektir. @as-fay dediği gibi kaliteli cildi koruyan kayganlaştırıcı ürünler de kullanmayı ihmal etmeyin.

Bir cevap bırakın