olgun yaştaki erkekler ilgimi çekiyor

Soru

merhaba, ben 24 yaşında bir bayanım, çalıştığım kafede sürekli müşteri olarak gelen bir adam vardı. yalnız gelir kahvesini içer güler yüzlü davranır bahşiş bırakır giderdi. bende bu tavrını hep sevdim, geldiğinde ekstra ikramlar verirdim. bazen müsait olunca 3-5 dakika sohbet ederdik. 38 yaşında evli 2 çocuklu olduğunu öğrendim. eşi ile arası pek iyi değildi ama çocuklarını çok sever ilgilenirdi. o kadar çok ilgimi çekiyordu ki resmen ona tutulmuştum. bir gün adisyonun üstüne numaramı yazdım verdim. geri dönüş yaptı neden böyle bir şey yaptığımı sordu. bende o cesaretle ondan çok hoşlandığımı çekici bulduğumu söyledim. haliyle düşüncelerin çılgınca biliyorsun değil mi dedi bana. evli iki çocuklu adamım ben, sen daha gonca gülsün, yok mu çevrende hiç arkadaşın dedi. bende sevgililerim tarafından hep aldatıldım onca fedakarlık yaptım hep ortada kaldım. her şey cinsellik yaşayana kadar, öncesinde istemeye geleceğim diyenler çiçek yollayanlar, ask sevgi sözcükleri nağmeler şiirler yazanlar hep engelleyip ortadan kayboluyorlar, artık çevremdekiler çoluk çocuk gibi geliyor dedim. ne olacak en fazla bir hata daha yapmış olurum beni reddetme dedim. sonra buluşmalar konuşmalar yatakta bitti, öyle mutluydum ki rüya bitmesin diye yalvarıyordum. bir erkek bu kadar olmaz bir kadını bu kadar anlayamaz, bu adam bu kadar kadın ruhundan anlarken karısı ile nasıl anlaşamamış diyordum hep. aylarca rüyayı yaşadım, sonra uyanma zamanı geldi, bir çocuğu daha oldu ama o eşinden ayrılmak istediğini söyledi. bense günlerce düşündüm, madem böyle bir şey olmuş, ben o kadının yerinde olsam çok üzülürdüm dedim. git onunla ilgilen şu anda sana çok ihtiyacı var, çocuklarını çok seviyorsun, benim için onları üzme dedim. sonra işi bıraktım numaramı değiştirdim, başka yere taşındım. o mutlu duygular hayatımda yaşadığım en güzel şeylerdi. onu çok özlüyorum kalbimin bir yerinde artık mühürlü. şimdilerde sorun şu atık yaşıtlarıma hiç güvenmiyorum, ruhu olgun erkekleri arıyorum ama hepsi çoktan kapılmış. kendimden büyük erkeklere ilgi duyuyorum, ne yapacağım bilmiyorum ?

Cevaplar ( 8 )

  1. bence çok yanlış yapmışsın bedenen ve ruhsal olarak bosluk yasayan bir kişiyi yanliz birakmissın. erkekler cocuklarını cok sever senle olması onun cocuklarına olan ılgısını azaltmaz bunada sen karar vereceksın sen zaten onun cocuklarına olan ilgisini idare edeceksin

  2. ümidini yitirme bence böyle erkekler neden olmasın zorda olsa arayan bulur istediği diye düşünüyorum ve evli insanlarla böyle duygulara girmek sıkıntılıdır buna benzer şeyler bana da olmuştu ben uzak duruyorum evli olanlardan.

  3. efsane bir yazı, giriş gelişme sonuç. buradan çıkardığım ilk izlenim analtım biçiminizden olgun bir kararktere sahip olduğunuz. sizin yaşlarınızda başak biri olsa muhtemelen evli erkekle düzüştüm, olgunlardan hoşlanıyorum gibi 3-5 cümlelik bir metin ortaya çıkardı. ancak siz kendinizi duygularınızı her şeyi ortaya koyarak en net yalın şekilde anlatmışsınız. yaşadıklarınıza gelecek olursak çok farklı bakış açılarından değerlendirmek mümkün. baktığınız noktaya göre cevaplar çok değişken olabilir. düz mantık ilerlersek yasak aşk, olmaması yaşanmaması gereken ilişkiler. kalbi kırık sürekli hüsrana uğrayan kişi açısından, güzel bir tutkulu aşk yaşanmış, kırıklıkları düzeltmek için kişiye yardımı olmuş yaşam enerjisi vermiş bir deneyim. eşin gözünden bakınca yuva yıkan kadın ahlaksızlık gibi görülür. aslında adamın eşiyle olan bir uyumsuzluğu var, zorlama bir birliktelik sürüyor, sizinle adam arasında ise hani derler ya elektirik aldım diye tamda öyle enerjiniz frekanslarınız bir birinize uymuş, aşk için sevgi için herşeyi göze almışsınız. hatta öyle ki onu gerçekten sevdiğiniz için o mutlu olsun diye aradan çekilmişsiniz. adamın olgun karakteri, hayat deneyimi, kadın ruhundan anlaması sizi çok etkilemiş. bunun etkisinden dolayı halen öyle birini arıyorsunuz. böyle insanlar her daim karşımıza çıkmazlar, öyle olsaydı kolayca bulunsaydı herkes mutlu olur kimse ayrılmazdı. insan bu bazen ruh ikizimi buldum derler öyle bir şey yaşanmış. gel gör devamı olmamış. bazen karşılaşıyorum, adam evli, diğer kadını kuma almış, kadında kuma olmaya razı olmuş üstelik mutlu, hatta ilk eşi bile mutlu. dışarıdan bakanlar isyan öyle şeymi olur falan, öyle değil işte o 3 kişinin enerjisi uyumu muazzam şekilde bir birine uymuş ve hayatı paylaşamya karar vermişler. bazı şeyleride anlamak lazım. neyse sizin durumunuz epey zor, yalnız olgun ruhlu birini bulmak, yine aynı şeyleri yaşamak biraz şu an için hayal gibi, yine umarım bulur mutlu olursunuz diye diliyorum.

  4. olgun sadece bir kelimeden ibaret yoksa bir kriter değil. 40 yaşında olup odun olan hala adam olamamış sayısız erkek var. boşuna dememişler akıl yaşta değil baştadır. sen olgun olmaktan ziyade seni anlayacak uyum olan birini arıyorsun.

  5. merhaba bence olgun yaşta bir erkek olması yetmez öncelikle kafaların uyması lazım, yoksa sadece olgunluk olsa kolay bulurdunuz.

  6. ah ah ne güzel bir deneyim yaşamışsınız, keşke böyle elit birileri ile bende tanışabilsem. kısmet işte…

  7. bu hikâye ayrılma teklifinin kadından gelmesi açısından farklı. çünkü daha çok erkek evlilik dışı ilişki kurar ve daha sonra metresini yüzüstü bırakırdı. size tavsiyem yaşıtınız olan ve evleneceğiniz birini bulun.

  8. benim de aynı sizin gibi olgun kişilere karşı bir ilgim ve zaafım var. her zaman daha ilgi çekici ve daha anlayışlı geliyorlar. belki de bu biraz da benim mizacım ve olgunluğumla alakalı olabilir. ama eğer ki hayat sizi bir şekilde olgunlaştırıp büyüttüyse daha sonrasında asla kendinden küçük ya da yaşıtları değil daha büyük ve daha olgun anlayışlı senin kafa dengin birisini arıyor insan

Bir cevap bırakın