yaşıtlarımdan sıkıldım olgun bayanlar ilgimi çekiyor

Soru

Selamlar ben 21 yaşındayım, geçen yaz bi satranç uygulamasında tanıştığım 30’lu yaşlarda bir hanımefendi ile muhabbet etmeye başladık muhabbet sextinglere kadar geldi ama bi buluşma yaşanmadı. Kadına karşı duygusal bir hissim yok ama yaşıtım kızların muhabbeti beni artık hiç sarmıyor çevremde de olgun kadınlar yok. Dolayısıyla flörtler mesajlaşmalar bana eskisi kadar zevk vermiyor. Olgun hanımlarla ilgi duymaya başladım şimdilerde yaşıtlarım bana tahammül edilmez geliyor ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  olgunlar dışarıdan iyi görünür ama olayın iç yüzü öyle değil, senden zeki olurlar seni kullanıp sonra çöp gibi kenara atarlar, hem nesil farkı oluyor ne arkadaşlık ne dostluk nede evlilik yürüyor. yaşıtlarına bakman daha mantıklı, bi tane olgunla konuştun diye olgun bağımlısı oluyorsan var haline, neyse ki trans ile karışılaşmamışsın 🙂

 2. 4

  bu yaşlarda sanırım duygularımız gel-git bende kimi zaman düşünüyorum sonrada 10 yıl sonra yaşamın en güzel çağlarında o daha da yaş almış

 3. 3

  benim izlenimlerime göre, erkeğin biraz büyük olması sorun olmazken kadının büyük olmasında genelde uyum sorunları görüyorum. hele ki toy gençler ve olgun kadınlar arasında olanlar büyük oranda jigolo ilişkisi gibi oluyor. daha fazla detay yazmaya gerek yok sonra mesele yanlış yere gidiyor. erkeklere özellikle gençlere tavsiyem yaşıtlarınızla bağlar kurun. olmadık saçma hayaller kurup tatsız olaylara bulaşmayın, pişmanık sizi mahveder, belki cinsellikten bile soğursunuz, hatta değirmenin suyu sonsuz değil kuruyabilir haberiniz olsun.

  • 7

   Kendimi çok kaptıracak kadar toy değilim sadece karşımdaki kişi de olgun olsun gereksiz kıskançlık yapmasın anın tadını çıkarmak istesin istiyorum o yüzden sorun yaşayacağımı sanmıyorum

 4. 3

  merhaba, şehvete esir olmak hedef şaşırmak işte böyle başlar tüm eylemler. biraz heyecan biraz eğlence biraz zevk arayışı derken bir bakmışsınız denemediğiniz aykırılık kalmamış. benzer cevabı defalarca yazmışızdır. cinsellik sok çıkar demek rahatlamak demek, eğlence, heyecan demek değil. cinsellik iki birey arasında yoğun bir bağ kurmaktır. içinde duygusallık, sadakat, empati, fedakarlık, aşk, tutku olmalı yoksa cinselliği farklı yaşıyorsanız şehvet aşırılık olur buda gelecekte size her türlü yıkım ve tükeniş olarak sirayet eder. o kadar çok anlatabilir önek verebiliriz ki okumaktan yorulursunuz. ancak uzatacak bir şey yok anlayana ince saz, anlamayana davul zurna az. kıssadan hisse yaşıtlarınızla doğru sağlıklı evlilik yolunda ilişkiler kurun.

 5. 3

  benımde vardı böyle bı fantazım ama göruyorum kı kullanıp atılıyormus gencler yanı cok agır bısey bu

 6. 3

  bu dediğin şeyler hep psikolojinin bozuk olduğunu gösteriyor, kendini yetersiz görüyorsun işin kolayına kaçmaya çalışıyorsun, yaşıtlarınla mücadele edemeyeceğini düşünüyorsun. zaten aradığın olgun bayanı da bulsan mutlu edemezsin, çünkü başarısız bir erkeksin ama farkında değilsin.

 7. 2

  böyle birini bulsan da nereye kadar gidecek? ilişkilerde istisnalar dışında daha çok erkek yaşça büyüktür ki gayet normaldir. kadının yaşça büyük olması diğer yorumcuların yazdığı gibi bazı sıkıntıları doğurabilir. öbür taraftan burası cinselyorum sitesi dolayısıyla cinsel doyum alıyorsan hadi bunlarla fantezi yap. güçlü kuvvetli gençsin.. ama aklım bunları derken vicdanım elvermiyor…. vazgeç bu sevdadan. gençliğini yakışıklılığını böyle tüketme. inşallah iki yıl sonra aklın başına gelmiştir. kendinden 5-6 yaş genç bir kız seni daha mutlu edecektir.

Bir cevap bırakın