kocam sevişirken göz teması kurmak istemiyor

Soru

kocam sevişirken göz teması kurmaktan kaçınıyor. Ona baktığımda dikkatim dağılıyor diyor. Bende o rahat etsin diye gözlerimi kapatıyorum. Ne zaman göz teması kurmak istesem arkama geçiyor. Eşim sadece benimle göz teması kurmamasının sebebi benden duygusal anlamda beklentisi yok mu? Bu durumu yaşayan başka bayanlarda var mı? Yaşadıklarınızı ve duygularını lütfen yorum olarak yazın ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    bazıları bu durumdan rahatsız olabilir dediğiniz gibi dikkati dağılabilir. genelde her zaman göz teması kurmuyoruz. bazen oluyor karşılıklı bakıştığımız ama çoğu zaman dik bakışlar sorgulanabiliyor, ne oldu neden baktın ? birşemi diyeceksin, bir sorun mu var gibi düşünceler oluşabiliyor.

  2. 4

    göz teması yanlış anlaşılabilir, bazen göz göze gelip takip yapılabilir, ancak sürekli bunun için çaba göstermek sinir bozucu dikkat dağıtıcı olabilir. böyle bir mecburiyet yok illa yapılamsı lazım diye. bakıyorsa neden bakıyor, bakmıyorsa neden bakmıyor diye tribe girmemek lazım.

  3. 4

    böyle küçük şeyleri tkıntı ypaıp tadınızı kaçırmak niye ? adam bundan rahatsız oluyordur, dikkati dağılıyordur, alışık olmadığı bir durumdur. cinsel ilişkiniz iyi gidiyormu siz ondan haber verin, baktı bakmadı bunları dert etmeyin bence.

Bir cevap bırakın