partner arayışında kadınlar neden olgun erkekleri tercih ediyor

Soru

yıllardır cinselliğe karşı bir ilgim var. ne yapsam ne etsem de bir türlü bırakamıyorum. adı malum bir partner sitesine üye oldum kime yazsam hep daha toysun diyor yada cevap yazmıyorlar. sahte profil açtım olgun birisi gibi yazıştığım bir sürü kişiden görüşme teklifi aldım ama profildeki yaşla gerçek yaşım tutmadığı için sahtekar deyip engellediler. neden hep partner arayan kişiler olgun erkek arıyorlar. mesela tam tersi erkekler illa olgun bayan aramıyorlar ? genç olunca yada olgun olunca ne oluyo ? genç olunca performansı yetersiz mi geliyor ? olgun yaşlıların performansı daha zayıf olur, gençlerin daha yüksek olur, anlamadım yani ne arıyorlar ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  Toy daha hayat deneyimi olmayan sokak ağzı ile bebe tipleri kizlar ne yapsın. Kadınlar daha çok karakteri oturmuş olgun ne dediğini ne yaptığını bilen kişileri tercih ediyorlar. Onlar için cinsellik daha arka planda öncelik nispeten duygusallık saygı ve elit karakteri olan bir insan olması.

 2. 5

  bu bir klasiktir, olgun erkek genç kadın, kadınlar daha erken genç yaşta daha olgun bir karaktere sahip olurlar, erkekler ise çok daha ilerleyen yaşta olgunlaşırlar. haliyle bir kadın 25 inde olgunlaşıyorsa, erkekler 30 lu yaşalrda flan olgunlaşır. buradan hareketle dediğini gibi sitelerde olgun erkek aramaları normal. çünkü 20 li yaşlarda tavşan döneminde olan erkeklerin her ne kadar performansı yüksek olsada, sekste acemidirler, kadınları iyi tanımazlar, kadınlara nasıl zevk vereceklerini püf noktaları teknikleri bilmezler.

 3. 3

  Bize öyle bir bilgi gelmedi ve herhangi bir başvuru olmadı şimdiye kadar, yaş 42 🙂

 4. 10

  Bu kadından kadına değişir bence , yani göreceli bir kavram , erkeğin tecrübeli olması güzel ama fakat kadının isteğini katlamaz

Bir cevap bırakın