yaşı büyük ve olgun kadınlar dikkatimi çekiyor

Soru

merhabalar, 25 yaşındayım. uzun zamandir bir isteğim var. birlikte oldugum fuckbody min dışında ilgimi ceken 30 yaş uzeri kadinlara karşı malesef kendimi alıkoyamıyorum. yürürken iyi giyinmiş bakimli 40 yaşında bir hanımefendi görsem kendimden geçiyorum. sizce bu yas grubuna eğimli olmam olgunlardan hoşlanmam normal mi ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 6

  çoğu erkekte bu durum biraz cinsel tabudan ibaret. anlayacağınız psikolojik yönlenme ve kendinden birşeyler katarak bunu kalıplaştırmadan kaynaklı. yoksa olgunlardan hoşlanıyorum, pensim yaşıtlarıma kalkmıyor gibi bir durum söz konusu değil. hanhi erkek olsa genç yaşlı güzel kadın oldumu kurulur yani. o sebeple bunu çok ciddiye alma, kendi kendine olamyan şeyleri dayatıp öyleymişsin gibi hissetme. bunu kafana yazdırırsan psikolojik olarak da şartlandırırsın haliyle bu sefer normal ilişkilerde başarısız olmaya başlarsın. bu gibi düşüncelerin benzer çok cinsleri var, olgunlardan hoşlanma, gay yada translardan hoşlanma, bacaklardan ayakalrdan hoşlanma, yok saçından hoşlanma, gibi gibi birçok noktaya çekilebilir. önemli olan içindeki hangi köpeği beslediğindir, hangisi beslersen o dahaç ok güçlenecek diğerlerin boğacaktır. düz düşünmek dengeli gitmek lazım. her şeyden hoşlan ama hiç birine aşırı gitme.

 2. 3

  aşkım, 40 yaş kadınların daha bir çekici daha güçlü ve kendilerinden emin görünüyorlar adeta yaş 35-40 ama manita o biçim lolita dediklerinden

 3. 3

  aynı sorundan bende de var. sorun mu bilmiyorum gerçi. sadece 40 yaş üstü ama güzel bi kadınla birlikte olmak istiyorum ama bu sıkıntılı bi durum bence. yani bi kere o kadını nasıl bulabilirsin ki. öyle bi ortam öyle bi sosyal durum yok. mesela hoşlandın bi kadından bunu ona söyleyemezsin ki zaten kadın da sana o gözle bakmaz ve hatta çok sert bi tepki alabilirsin. bence mümkün olan bişey değil. sadece hayal olarak aklının bi köşesinde kalmalı.

 4. 2

  bende de var o ne yapsak bilemedim söyle 40 üzeri 55 e kadar kadınlar falan çok ilgimi çekiyor yani ama bozuk bi düşünce.

 5. 6

  bence o sizde ki cinsel istekten kaynaklı, mesela karşındaki kadına açık açık anlatsanda bunları, ben senden kaç yaş büyüğüm der git kendi yaşıtlarınla ilgilen der, kadın düşünür hani o kadar genç kız varken niye ben diye.

 6. 7

  bir kadın yaşını göstermeyebilir ve onu arzulayabilirsiniz. bu normal birşey. ben de kendimden büyük pek çok kadını beğenirdim ve hala da beğeniyorum.

 7. 9

  ilişkilerdeki bir dengesizlikten kaynaklanan bir sorun bence. normal erkek soyunu devam ettirecek genç, güzel, sağlıklı kadın ile devam etmeyi tercih eder.

 8. 3

  merhaba, ben 29 yaşındayım ve bekarım. olgun kadınlardan hoşlanıyorum mesela 35-45 yaş aralığındakiler, bu durum normal mi? olgun kadınlara yürümek de tabi kolay olmuyor, sonuçta nasıl karşılayacaklarını bilemiyorsunuz. bu aşılması gereken bir sorun mudur? yoksa olgun kadınlarla devam mı?

  • 2

   genelde tam tersi olur kadınlar biraz daha genç erkekler olgun olurlar. ki kadınlar eğer genç bir erkekler ilişki yaşıyorsa onu kullanıyorlardır, çoğu zaman böyle düşünülür. baştan erkek için eğlenceli keyifli gibi görünsede ilerleyen süreçte erkekte psikolojik tükenmişlik sendromu oluşmaya başlar, buda cinsel performasına ve hayatına olumsuz olarak yansır. tabi işi biten erkeğin işe yaramadığını düşünen kadında ondan ayrılınca psikoloji tamamen yerle bir olur. kadınlara güvensizlik, cinsel performans yetersiliği, cinsel başarımda düzelmeyen sorunlar derken artık cinsellikten kaçan bir erkek olursunuz. anlayacağınız her şeyin bir düzeni eamülü var, ben bunlara uymam kafama göre davranırım derseniz, depremde ilk saniyede çöken binalara benzersiniz hayatınzı yerle bir olur. sonuçta hayat sizin ister uçurun ister batırın. ben ancak sağlıklı ilişkiler yaşamanı mutlu olmanı dileyebilirim.

Bir cevap bırakın