Erkeğin nefesini kesen erotik twerk dansı nedir ?

Son zamanlarda yabancı kliplerde gördüğümüz özellikle süper mini şort giymiş yada dar tayt kadınların kalçalarını ritmik sallamayla yaptıkları bir dans çeşidi olan twerk oldukça ilginç olup Türk erkeğini seksüel anlamda cezbediyor.Kadınlar  ve genç kızlar twerk dansı öğrenmek için çeşitli kurslara gidiyor yada vakti kısıtlı olanlar için internet üzerinden de öğrenmek mümkündür.

Seksi bir şekilde popo sallayan yabancı müzik kliplerinde bir kadın yada grup halinde yapılabiliyor. Twerk dansı daha çok kadınlar tarafından yapılan ve internete yüklenen videolar aracılığıyla her geçen gün daha çok kitleye ulaşarak popüler oluyor. Cinsel yönden tahrik edici unsurlar içeren twerk dansın merkezinde kalçayı hızlıca sallamak vardır. Twerk dansı kelimesi 20 yıldır çok popülerdir ve twerk dans sosyal medyada bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından dansı fazlaca itici bulurken, bazıları da sadece seks isteğini arttıran unsurları barındıran  bir dans olarak görmektedir. Görmüş olduğumuz bu dans büyük çoğunluk tarafından nefesleri kesen dans çeşidi olarak nitelendirilmektedir.

Twerk yapmaya başlamak için  önce “Squat” yapar gibi çömel. Yere çok yakın durma, ancak dengeni sağlayabilecek şekilde çömel. Dizini incitmemek için dizlerini ayak parmaklarının gerisinde tut. Bacakların ayrık olarak dur, yere doğru çömel ve ayaklarını dışarı bakacak şekilde sabitle. Bu, hareket etmeye başladıktan sonra dengeni sağlamana yarayacak. En yaygın twerk yapma şekli ve cinsel olarak en az tahrik edici olanı budur.

 • Hızlı ve eğlenceli bir şarkı seç ve pratik yapmaya başla! Twerk yapmaya yavaş olarak başlayıp asıl hareketi kavradıktan sonra hızlanabilirsin.

Kalçanı dışarı çıkart. Bir sandalyeye oturacakmış gibi (yogadaki sandalye pozu gibi) pozisyon al, kalçan odak noktası olmalı. Dizlerini kırık tut ve ellerini kalçana koy. Üst vücudunu düz ve karşıya doğru bakar vaziyette tut. Düzgün twerk yapabilmek için yere bakmana gerek yok.

 • Kalçanı dışarı çıkartırken öne 45 derece açıyla eğilmelisin, ağırlığını parmak uçlarına vermelisin. Bu “Miley Twerk’i” olarak biliniyor. Çok dikkat çekmek istemiyorsan, öne çok eğilmek zorunda değilsin ve göğsünü dik tutabilirsin.

Kalçanı ileri-geri salla. Eğer twerk yaparken ellerini kalçanın üzerinde tutmak istiyorsan, kalçanı ileri doğru oynatmak için baş parmaklarını kalça kemiğinin üzerine bastırmalısın. Geriye doğru hareket etmek için diğer parmaklarını da ters istikamette bastırmalısın. Eğer ellerini koymadan twerk yapabiliyorsan, kollarını önünde yukarı kaldırıp yere paralel olacak şekilde tutup ritme göre oynata bilirsin.

 • Twerk’i için kalçanı hızlı bir şekilde sağa-sola salla; klasik twerk için kalçanı yukarı ve aşağı doğru oynat, bunu yaparken sırtını kavislendirip düzleştirmen işe yarayacaktır. Ve kalçan büyük değilse üzülme. Bu hareketi herkes yapabilir!
 • İş tamamıyla alt vücudunu bağımsız hareket ettirebilmeye bağlı. Üst vücudunu olabildiği kadar düz tutmaya çalış.
 • Aynı zamanda ellerini oynatıp kendi önüne, yanına, sırtına ve kalçana doğru hareket ettirebilirsin.
 • Daha sonra yere daha da yaklaşıp ellerini dizlerinin üzerine koyabilirsin; parmakların birbirine dönük ve bileğinin içi dışarıya dönük olmalı. Hareketi en iyi şekilde yapmaya yardımcı olması için kalçanı ellerinle sallayabilirsin.

Biraz daha çılgın olsun diyorsan ;

Duvarda Twerk Yapmak

Sağlam bir duvardan yaklaşık yarım metre kadar uzakta dur. Yüzün duvara dönük olmasın ama yakın dur ki kenardan duvarı görebilesin. Bu, twerk yapmanın en gösterişli şeklidir. Ancak biraz fazla içtikten sonra bunu yapmaya kalkarsan düşmeyi garantilersin. Duvarda twerk yapmak için, twerk yapma kabiliyetine güveniyor olman gerekiyor. Bu hareket amatörlere göre değildir.

 • Bunun için üst vücudunun oldukça kuvvetli olması gerekiyor.

Ellerini yere koy. Bu sefer ayaklarını kaldıracağından yere sağlam bir şekilde yerleşmen gerekiyor ki düşmeyesin. Bütün elin yerde olmalı ki ihtiyacın olan dengeyi sağlayabilesin. Bacaklarını kaldırmayı kolaylaştırmak için kalçanı havaya kaldır. Ellerin ayaklarından otuz santimetre kadar uzakta ve omuz hizasında açılmış olmalı. Ellerini yere yerleştirdikten sonra ağırlığını ayaklarından ellerine ver.

 • Vücudun amuda kalkmış pozisyonda olmalı. Parmakların ileriye dönük olmalı, sana doğru değil.

Ayaklarını duvara koy, dizlerini kır ve kalçanı salla. Başta, bir bacağını duvara daya, kendini sağlama aldıktan sonra ikinci bacağını kaldır. Ayakların oldukça ayrık olmalı ve kalçandan yaklaşık 30 santimetre uzak durmalı. Ayak parmaklarını duvara sağlam bir şekilde yerleştir ve sırtını ileri-geri çıkartarak klasik twerk hareketini yap. Kollarını ve üst vücudunu sağlam tut ve alt vücudunu salla (ki alt vücudun üst vücudunun üzerinde olacak!). Bunu ellerini yere koyup twerk yapıyormuş gibi de düşünebilirsin; fakat bu sefer ayakların duvarda olacak.

 • Duvarda yaklaşık 30 saniye ya da bir dakika kadar veya kısa bir şarkı boyunca durmayı hedeflemelisin. Ancak bir zaman sonra ellerinin ve omuzlarının yorulacağını unutma.
 • Bu anda kendine duvarda twerk yapmak üzere bir partner de bulabilirsin!
 • Duvardan zerafetle yavaşça in. Ayaklarını duvardan teker teker çek. Ellerini yere koyarak twerk yapmaya devam edebilir veya içindeki çekiciliği tekrar ortaya çıkıncaya kadar dinlenebilirsin.

Bu bilgileride okumalısınız

kocamın karşısında seksi giyinip dans etsem ne olur
kilolu bir bayan direk dansı yapabilir mi
bayan olarak gay bir erkeğe aşık oldum onu nasıl etkilerim
fantezi kıyafetler cinselliğe ne katıyor anlamış değilim
cinsel ilişkiye göre oral seks yaparken çabuk boşalmak
seks kadınların erkeklere sunduğu bir hizmet midir

Yorumlar ( 5 )

 1. hangi erkek bir kadının popo dansından hoşlanmaz ki

 2. şükür sağlıklı bir erkeğim fakat kucak ve direk dansı dışında hiçbir dans beni tahrik etmiyor. benim tahrik olmam için kadının kısa etek giyip spor ayakkabılı olması lazım ya da çırılçıplak olması lazım. don ve sütyen ile duran etine dolgun kadınlar da meselâ ad-riana gibi çok seksi 😝😜😛

 3. şükür sağlıklı bir erkeğim fakat kucak ve direk dansı dışında hiçbir dans beni tahrik etmiyor. benim tahrik olmam için kadının kısa etek giyip spor ayakkabılı olması lazım ya da çırılçıplak olması lazım. don ve sütyen ile duran etine dolgun kadınlar da meselâ ad-riana gibi çok seksi 😝😜😛

 4. penis içerideyken yapsa bu dansı o zaman gör neler oluyor. elbette seviyorum twerk

Cevap yazın