sekste tecrübesi olmayan erkek nasıl anlaşılır

Soru

23 yaşındayım. Hiç bir cinsel tecrübem yok. Erkeklerle ve cinsellikle ilgili pek bilgim de. İstediğim ve arzuladığım adam sekste tecrübesi olsun, kadını cinsel yönden mutlu etsin ayrıca da zevk almayı bilsin istiyorum. görüyorum ki herkes bol keseden ben şöyle yapar böyle sekte iyiyim sanki herkes porno yıldızı gibi. Daha çok yaşıtlarımla değil 30 yaş üstü erkekler ilgimi çekiyor, belki daha tecrübelidir diye. Bir kaç kişiyle konuştum sosyal medyada konuşmaları tutarsız gibi geldi. Yani özetle kafam çok karıştı. Herkes gerçeği söylemiyor fazla hayalperest gibi. Seks te tecrübesi olan erkeğin doğruyu söyleyip söylemediğini nasıl anlarım ?

Cevaplar ( 4 )

  1. erkeğin doğruyu söyleyip söylemediğin anlamazsın.. hatta bu kadınlarda da böyle.. ancak yaşarsan yani sana sekste istediklerini yaşatırsa işte o zaman dersin ki bu iş tamam.. yoksa bol keseden sallayan çok olur çünkü herkeste bol bol kese var.. durum bundan ibaret.

  2. çoğu erkek tecrübe sorulunca sokarım çıkartırım takla attırırım sabaha kadar yaparım falan diye üst perdeden atıp tutar. gel gör bu tip adamlar ilk 3 dkya işi biter. kadını bile tatmin edemez. kendine güvenen erkeğin zaten anlatamya ihtiyacı yoktur sessiz yaklaşır, panik olmaz, acele etmez, rahat davranır, yavaş davranır, ilişkide heyecanlanmaz performansınız dinlemez yaşarsın. haliyle sormakla birşey anlaman mümkün değil, çünkü insanlar hep kendilerini farklı anlatırlar.

  3. aynen öyle herkes sekste atıp tutmayı çok seviyor. zaten bizim türk erkeklerinkini söylemeye gerek yok zenci penisiyle yarışıyorlar bilirsiniz :d önceki partnerlerine sorma imkanı olsa insanın ortaya neler çıkar neler de neyse :d :d erkeğin doğru söyleyip söylemediğini de anlaman çok zor maalesef, anca yaşayıp görebilirsin, başka yolu yok….

  4. çok heyecanlı olur hatta ilk etapta sertleşme problemi bile yaşayabilir ve bu genelde psikolojik baskıdan olur.

Bir cevap bırakın