marketlerde satılan cinsel ürünler var mı

Soru

sevgilim için hap yada uygun ne varsa cinsel güç arttırıcı bir ürün almak istiyorum. sevgilimin yaşı 39, ilişkide sorun yaşıyoruz, bazen tam sertleşemiyor yada sert kalamıyor, bazen çok çabuk boşalıyor, bazen hadi seks yapalım diyorum isteksiz oluyor, bazen seks yaparken çok isteksiz yapıyor yada yapacak hali gücü olmuyor. böyle birden çok sorun oluyor. o sebeple bize hepsine iyi gelen bir şeyler lazım. internete güvenmiyorum, açıkçası çoğu yerden almaktan çekiniyorum. böyle market gibi yerlerde satılan erkek için cinsel ürünler var mı ? hani alış veriş arasında alabileceğimiz, mesela kasiyer olmayan self servis kasalardan ödeyip geçebileceğimiz ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  güzel bir iş kapısı denenebilir, size yardımcı olamayacağım ama siz oldunuz teşekkürler.

  • 3

   anlamadım ne demek şimdi bu ? yani sorduğum hani raflarda kaydırıcı jel prezervatif falan olur ya öyle erkekler için olan ürün bulunmuyor mu hiç bir yerde ?

 2. 3

  sizin gibi düşünüp çekinen çok insan var self servis kasalarla cinsel ürünler üzerine bi işletme olabilir mi fikri verdiniz bana oyüzden dedim. sorunuza gelirsek internet üzerinden istemiyorum dediniz ama tavsiye edenler var bu sitede, performansı arttıran bir haptan bahsediyorlar, alıp kullananlar memnundu. sitenin sabitlenmiş sorusunda bahsediliyor linki de var bakabilirsiniz.

 3. 2

  marketlerde değilde daha çok aktarlarda, işportada, eczanede, benzinliklerde falan gördüm oralara bakmanız lazım. lakin siz kimse görmeden alıp çıkayım istiyorsanız buralarda pek mümkün değil. ancak bunun için tek yer internet başka türlü alamazsınız.

 4. 4

  aslında ben de merak ediyorum. bu tip ürünleri internetten almaya da cesaret edemiyorum. fakat internet dışında da pek alternatif yok gibi duruyor.

 5. 4

  bazı büyük market zincilerinde (doktor onayı ve reçete gerektirmeyen türden) cinsel ürünler var diye biliyorum, araştırıp öğrenebilirsin. eğer çekinirim ben falan demezsen en iyisi eczanelere bak.

Bir cevap bırakın