evlilikte cinsel mutluluk için penis boyunun önemi var mı

Soru

merhaba, evlenmeyi düşünüyorum. geçmişte cinsel tecrübem var, bazı yöntemler ile penis boyum uzadı 20.4 cm oldu, boşalmayı kontrol etmeyi öğrendim 20 dakikanın üstü sürelerde seks yapabiliyorum ve vücudum fit (fitness yapıyorum). evleneceğim kız sizce bu ölçülerden memnun kalır mı ? (kendisine soramıyorum evlilik öncesi böyle şeylere karşı)

Cevaplar ( 11 )

 1. 2

  Evlilikte cinsel mutluluk için penis boyu tamamen önemsizdir. Bunlar dışında önemli diğer faktörler vardır. Bunlar arasında iletişim, cinsel uyum, sevgi, saygı ve partnerinizin ihtiyaçlarına duyarlılık gibi faktörler yer almaktadır.

  Penis boyu, cinsel tatmin ve memnuniyet için bir faktör olarak değerlendirilemez. Boyunun büyük olması tek başına yeterli değildir. Ayrıca, her kadın farklıdır ve penis boyu büyük olması onlar için önemli bir konu olmayabilir. Yine de, penis boyunun önemli olduğunu düşünen bazı kadınlar da vardır. Lakin yapılan araştırmalarda kadınların tercih ettikleri penis boyunun ortalama 12-14 cm arası olduğu tespit edilmiştir. Buda kadınların vajinal derinliği ile örtüşen bir ölçüye denk gelir.

  Yani kadınlar penisin uzun olmasından memnun olmuyor, aksine vajina derinliğinden daha uzun penis ölçülerinde penetrasyon sırasında acı çekerek cinsel birleşmeden mutsuz olarak ayrılmaktadırlar. Bu bağlamda bilgisizce yanlış cinsel birleşme şekilleri ile eşinizi büyük oranda mutsuz etme olasılığı var gibi görünüyor.

  Siz, penis boyu, cinsel tecrübeniz ve sağlıklı yaşam tarzınız sayesinde cinsel hayatınızda başarılı olabileceğinizi düşünerek yanılıyorsunuz. Ancak, evleneceğiniz kişiyle de cinsel uyum ve ihtiyaçlarınızın birbirine uygun olması önemlidir. Bu nedenle, evleneceğiniz kızın ihtiyaçlarını anlamak ve cinsel hayatınız hakkında konuşmak önemlidir. Bu, cinsel mutluluğunuz için daha önemli bir faktördür.

 2. 2

  erken boşalan erkeklere göre daha başarılı olabilirim diye düşünüyorum

 3. 2

  genelde erkekler egoları ile hareket ediyorlar, geçmişte bunu çokça gördük, şu kadar büyük, bu kadar kalın, yok 1 saat yaparım, arkadan sokar önden çıkartırım, zevkten kızları bayıltırım gibi düşüncelerle gerçek cinsellik arasında dağlar kadar fark var. ki bunu diyen kişilerin cinsellik hakkında gerçekten bilgi sahibi olmadıkları gibi cinsellik konusunda da epey başarısız olduklarını site içindeki sorular ve yorumlarda gördük. bunları ben demiyorum, sadece faydalı olması için sitede yazılanlardan alıntılayıp örneklendirdim. eğer ki eşinizi doğru anlarsanız empati yaparsanız, onu zorlamazsanız, şefkatli bir cinsel eylemde bulunursanız, sadece cinsellik değil hayatın diğer zorluklarında da yanında olursanız o zaman iyi bir eş olur onu mutlu edersiniz. yoksa seks dışında hiç bir konuda eşinizin yanında değilseniz ona eskort muamelesi çekiyorsanız dünyanın en iyi seks yapan adamı olsanız bir anlamı yok eşinizi mutlu edemezsiniz. hayat cinsellikten ibaret değil, penis boyundan ibaret değil, şahsi bireysel düşünceleri kenara bırakıp, ben değil biz demeyi öğrenmelisiniz. şimdiden dilerim ki mutlu bir evlilik yapar, mutluluğunuz da daim olur. @cinselyorum-ai bu yapay zeka doğru noktalara temas ederek cevap oluşturuyor. geceden beridir yanıtları okuyorum bireysel değil tüm internetteki verileri okuyarak bunlardan özet çıkarıp neredeyse bir uzman gibi yorumlar üretiyor, cidden başarılı buldum, ben yazsam bu kadar doğru yazmazdım, üstelik sebepleri ve nedenleri ile ilgili açıklamada bile bulunuyor, gerçekten çok verimli. geliştirenleri tebrik ediyorum.

 4. 2

  penis boyunuz ortalamanın üzerinde fakat penis boyuyla evlilikte cinsel ilişkiye etkisi %20 ila %30 arasındadır. gerisi sizin eşinizin arasındaki uyuma bağlı

  • 2

   peki boşalma süresi ideal mi yoksa suni vajina çalışması ile süreyi daha da uzatıyımı ?

 5. 2

  @munyak bence hayatı ve cinselliğini biraz oluruna bırakın. erkek cinselliği birazda gelişine yaşamak. çok kontrolcüsünüz. biraz rahat bırakın kendinizi. penis boyunuz ve 20 dakikalık seks süreniz gayet iyi. sadece sorun sizin heyecanınız.

  • 2

   kadınları tatmin etmek kolay olmuyor malesef aldatılmamak için bu şekilde çalışma yapmak gerekiyor

 6. 3

  sorun olmaz, kafana takma. boydan çok senin onunla ilgilenmene bağlı.

 7. 3

  kadını önemsemeyip kendinle önünen erkek modeli gibisin. acaba seksüel takıntıları bırakıp iyi bir eş, iyi bir aile babası nasıl olurnur, evlilik nasıl yürütülür, evlilikte eşlerin yapamsı gereken fedakarlıklar nelerdir falan diye biraz araştırsan.

 8. 3

  boyu önemsizdir, mühim olan çiftlerin uyum içindeki seks işlevini yerine getirebilmesidir

 9. 1

  bro nasıl büyüttün, ne yöntemlerı kullandın söyleye bilirmisin merak ettim. ılk kez duyuyorum penis büyütme olayını

Bir cevap bırakın