etkisi bir hafta süren sertleştirici hap

Soru

merhaba hatay iskenderunda yaşıyorum yaşım 38 ben bu zamana kadar hiç ereksiyon hapı kullanmadım. malum yaş ilerledikçe performans biraz düştü, bende öylesine hem meraktan hemde işimi görsün diye bu sitede gördüğüm bi haptan sipariş verdim. sürekli konuştuğum bir bayan vardı buluşmaya karar verdik. niyetimde çılgınca seks yapmak vardı. odaya girdiğimizde fark ettirmeden dedikleri gibi ilişkiden önce hapı aldım. yarım saat sonra ilişkiye girdik. eskiden de iyiydim ama haptan galiba 1 saat seks yaptık. bu gece bende kal diye ısrar ettim. sabahta uyanınca bi daha seks yaptık, işi vardı öğlende gitti. biz bunları cuma akşamı yaptık haftanın bu günü oldu sanki hala hapın etkisindeymişim gibi hissediyorum. 5 gün oldu ama hala yeni kullanmış gibiyim. böyle bir durum olabiliyor mu ? normalde etkisi 3 gün sürermiş bende sanki daha fazla oldu. bu iyi bir şey mi ? yoksa bende farklı etki mi yaptı ? tekrar kullansam mı emin olamadım ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  anlaşılan hapın etkisi sizde uzun sürmüş. bunu azaltmak adına dozu düşürebilirsiniz. tek hapı ikiye bölün, yarısını kullanın. bir de bu şekilde deneyip sonucu gözlemleyin.

 2. 2

  her insanın bünyesi bir değil, sizde daha farklı daha uzun süren bir etki yapmış. belki matabolizmanız daha yavaş çalışıyordur, belki de ilk defa denediğiniz için bu kadar etkili reaksiyon aldınız. aslına bu bir çok kişinin istediği bir durum. daha çok su tüketmeniz etken maddelerin vücuttan atılmasını hızlandırabilir. eğer fazla geldiğini düşünüyorsanız @bluewave dediği gibi ortadan kırıp yarım almayı deneyin.

 3. 6

  zaten bu tür haplarda eğer hap sahte değilse içinde etken madde varsa asıl mesele kişinin bünyesinde bitiyor. çünkü bünyenin haptaki etken maddelere tepki verme oranı farklı oluyor. aynı hap biri yutuyor adam süper %90 etki görüyor. bir başkası kullanıyor %20 etki görüyor çok bişi anlamadım diyor. sorun hapta değil bünyede. işte yok ben sporcuyum, iyi besleniyorum, yaşım genç falan buda bir belirti değil. mesela kor-onnada gördük. ben taş gibiyim diyenler vefat etti, bu adam kesin gidici dediklerin ayakta kaldı. işte bu bünyenin farkı. sözün özü bünyeniz demekki çok iyi çalışıyor çok iyi reaksiyon alıyorsunuz.

 4. 4

  ilk kez kullanıyorsan müthiş etki yapar. sertligi seni heyecanlandirir ama surekli kullandiginda etkisi aynı olsa da zamanla alışacagin icin daha kisa sureli olacaktir

 5. 2

  ilacın adını merak ettim açıkçası. bir de benim bu haplara karşı sağlık sorunu olur endişem var. sizce sağlık sorunu olur mu? yoksa gönül rahatlığıyla kullanılabilir mi?

 6. 2

  bahsedilen hapın adı ve nereden temin edileceğini de bahseder misiniz?

Bir cevap bırakın