mastürbasyonda erken boşalan cinsel ilişkide de erken boşalır mı

Soru

19 yaşındayım 3 günde bir mastürbasyon yapıyorum ama kuru elle yapıyorum 1 dakikada boşalıyorum. İleride cinsel ilişkide de mi mastürbasyon süresi gibi kısa olur?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Nasıl alışır nasil vücudu ona adapte edersen oyle gider. Gec boşalmayı öğrenmen lazim.

 2. 5

  merhaba, erkeğin kendini keşfetmesi genelde mastürbasyonla başlar. bu şekilde başlıyor olmasındaki sorun eylemi çabuk yapıp bir an önce haz alma rahatlama isteğidir. bu noktada problem başlar çünkü cinsel eylem ve haz yönetimi vücuda yanlış öğretilir. haliyle yanlış başlayan her şey gibi devamı da daha yanlış gider. düzelmesi için en baştan herşeyi sıfırlayıp tekrar baştan sıfırdan hiç bir şey bilmiyor gibi vücuda öğretmek gerekir. lakin makine değiliz sıfırlayıp baştan başlayamıyoruz, bu sebeple bunu başarabilmek için şimdi alışkanlıklarımızı değiştirmek için kendimizle çok fazla inatlaşmalı ve kazanabilmek için kararlı olmalıyız. aksi takdirde kendimizi eğitmezsek, erken boşalan başarısız bir erkek oluruz. başarısız bir erkek eşittir mutsuz ve başarısız bir yaşam demek. erken boşalırsın sevgilin istemez senden ayrılır moralin bozulur, başkasını bulursun yine aynı sorun moralin bozulur bunalım takılırsın, evlenirsin sonunda eşinde söylenmeye beni bir gün tatmin edemedin ne biçim bir erkeksin kendini tutamıyorsun der, zoruna gider yine moralin bozulur, sonunda mesele boşanmaya gider yine hayat bize tatsızlaşır. gecelik kaçak işlere takılmaya başlarsın bu sefer birde cinsel hastalıklar bulur en sonunda yaş 40 olmadan, erken boşlama, ereksiyon sorunları, performans sorunları, kendine güvensizlik derken cinsellikten soğursun. anlaşılacağı üzere baştan bir yanlış ve başarısızlık tüm düzenimizi alt üst eder. @Murat06 dediği gibi geç boşalmayı pratik yapa yapa kendin öğrenmen lazım. sitede “boşalma denetimi ve kontrolü” diye arama yaparak daha önce bolca cevapladığımız ve açıkladığımız soruları inceleyerek ne yapman gerektiği konusunda daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

 3. 4

  Tesekkur ederim erim bey bizler sizden aldığımız kadarını aktarmaya çalışıyoruz. ;))

 4. 3

  iyi erkek değilim diyorum bazen, meğer erkek olmak ne kadar zormuş, inmiyor kalkmıyor gecikmiyor performans düşüyor derken birçok zorluğu var kendilerine zararı olduğu kadar bu başarısız erkeklerin kadınlarada zararı var çünkü böyle olunca kadınıda tam anlamı ile doyurup mutlu edemiyorlar

  • 4

   Kolay sanıyor kadınlar erkek olmayi bir penis içi kan dolacak sürekli kolay bir şeymi yatip devrilip gel beni boşalt oh ne güzel.

 5. 1

  erken boşlaıyorsan kendini geliştirmedikçe birşey değişmez her türlü erken boşlamaya devem edersin

Bir cevap bırakın