cinsel ilişkide penis vajinada sıkışıp kilitli kalır mı

Soru

cinsel konularda çok bilgim yok bunun için dalga geçmeyin. bir arkadaşım penis vajinada kitli kalabilir. sonra hastanede ayırırlar falan dedi, internette bi sayfa gösterdi biraz korktum açıkçası. yani bir kızla cinsel ilişkiye girdiğimde kızın vajinası dar olursa penis vajina içinde kalır ve çıkmama gibi bir durum olur mu gerçekten ? Bu durumda penis kırılır veya penisim acır mı ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 1

  ilk defa böyle bir şey duyuyorum ama eminim uydurmadır. arkadaşında seninle dalga geçmek için böyle birşey söylemiştir, inanma bence. ama penis kırılabiliyormuş tabi mecazi olarak ilişkide yanlış pozisyon yada zorlama sonucu olabilir.

 2. 3

  bende yıllar önce duymuştum ama şehir efsanesi bence gerçek değil birinci ağızdan hiç duymadım. ama özellikle kadınım üstte olduğu pozisyonda penise fazla kuvvet binerse yani içine girmeden başka bir yere denk gelirse ve kadında tüm ağırlığını verirse kırılabiliyor, tabi kırılma dediğim bükülüyor kan topluyor içini morarıyor falan..

 3. 5

  merhaba, elbette panis vajinanin içinde kilitli kalıyor bu genelde vajinismus hastalarında oluyor

  • 2

   vajinismus cinsel ilişkiye girmeyi zorlaştıran psikolojik bir rahatsızlık. kadının canının çok acıyacağını düşünerek psikolojik olarak strese girmesi ve kaslarının aşırı gerilerek penisin vajinaya girmesini zorlaştırması durumu. aslında penis vajinaya giriyor herhangi bir acıma yada yırtılma falanda olmuyor ama kadın psikolojik olarak korktuğu için penis girerken canını çok acıyor, sanki penin girerken vajinası yırtılıyor parçalanıyor kanama oluyor gibi endişe dolu bir hisse kapılıyor. vajina penisi sıkıştırıp içerde hapsedecek kadar kas gücüne sahip değildir. bu konuda yanlış bilgileriniz var. farz edin ki tamam öyle oldu sıkıştırdı ama erkek peniside esnek, damarlar içindeki kan boşaldımı 15cm olan penis 3-4cm e düşüyor, sıkıştırıp çekince kalınlık neredeyse 1 serçe parmağı kadar oluyor. yani siz ne kadar penis vajinada dursun istesenizde yine kayıp çıkar durmaz. sizin dediğiniz gibi olması için kaydırıcı yerine yapıştırıcı ile seks yapmanız lazım.

  • 4

   @herseyibilenkiz hayatım sen vajinismus olayını yanlış anlamışsın. penisin vajina içinde kalması mümkün değil. arkadaş çok iyi açıklamış parmaklarına sağlık.

  • 2

   @herseyibilenkiz sen her seyde bilmiyormuşsun bazı hayvanların birleşmesinde kilitlenme olur insanlarda asla olmaz :)))

 4. 2

  hayir öyle bir durum söz konusu değil için rahat olsun bende ilk defa duydum uydurmaca birsey

 5. 3

  buna benzer bir şey yaklaşık 20 sene önce bir devlet hastanesinde duymuştum. dışarıda seks yapan iki kişiden kadın olanı kovboy kapısı olan yerin kapısı açılınca paniğe kapılıyor ve ayrılamıyorlar. daha sonra onları battaniyeye sarıp hastanede çözüyorlar. bu hayatta olmaz diye bir şey yok. bundan kurtulmanın yolu güvenli bir yerde ve yatakta seks yapmak.

 6. 4

  ilk defa böyle bir saçmalık duydum 🙂 böyle şeylere inanmayın

Bir cevap bırakın