yeni evliyim eşim beni yatakta yetersiz buluyor

Soru

eşimle yeni evlendik yeni dediysem 4 ay oldu. ancak ben daha çok istiyorum çok az geliyorsun diyor, şöyle bir düşününce ilişkimiz ayda 4-5 defa oluyor sanırım. ancak eşim çok az şu an için ben çok istekliğim 2-3 günde bir olması lazım en azından diyor. öyle dedikçe bende performansımdan erkekliğimden şüphe etmeye başladım, acaba başarısız mıyım yada ona yetersiz mi geliyorum bilemedim. diğer bir olasılık o biraz fazla abartıyor çok istiyor olabilir. her hâlükârda ortada bir tatminsizlik durumu var bunu aşmak için ne yapmam lazım, hap takviye falan kullansam daha gencim diyorum ? eşime abartıyorsun fazla azgınsın desem ?

yanıtlandı
1 ay3 Cevap579 defa okundu
  • 9

Cevaplar ( 3 )

  1. bence daha evliliğin başındasınız eğer gidecek yolunuz varsa daha çok oynaşmak için vaktiniz olacak. hemen 4 ayda bir birinizi tüketmeye yıpratmaya gerek yok. biraz eşiniz tempoyu düşürsün, birazda siz tempoyu arttırın ortal bir ritimde buluşun. bu arada her zaman demişimdir, ihtiyaç olduğunda destekleyici takviye kullanmanın bence utanılacak bir yönü yok.

  2. evlililte cinsellik bir numaralı konu eşlerin birbirinin cinsel yönden tatmin etmesi önemli heleki sizin gibi yeni evliyseniz eğer ihtiyacınız varsa cinsel takviye ürünlerinden kullanın yaşınız genç olsada bu durum değişmez

  3. çiftlerin bir birine göre bu sıklığı ayarlaması lazım. diğer gözle görülmeyen faktör cinsel doyum. haftada 7 gün seks yapıyoruz diyen birisi genelde görülüyor ki cinsellik yaşamyı cinsel dotumu tam olarak bilmiyor. tavşan gibi seks yapıp horoz gibi birkaç saniyede bitiriyor. bu şekilde olunca vücut doyuma ulaşamaz. mesela bu çiftler 1-2 saat seks yapsalar inanın bir hafta seks falan istemezler. demek istediğim seks aktiviteniz yetersizdir bu sebeple tam bir cinsel doyum olmuyordur.

Bir cevap bırakın