cinsel ilişkide partnerimin penisi ereksiyonda olsun istiyoruz

Soru

arkadaşlar, partnerimin anal ilişki sırasında penisi inik duruyor, bu durum biraz olumsuz oluyor. ilişki sırasında onun da penisinin dik durması için ne yapabiliriz ? videolarda gördüm trans kişilerin bazıları hep dik durumda. öneri ve cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  baız kişiler uyarılma tahrik olma etkilenme tetiklenme konusunda biraz zorluk çekebiiyorlar. herkes bir değil. bazıları kolayca kendini domine edebiliyorken bazıları desteğe ihtiyaç duyuyorlar. mesela ap çift olan arkadaşımlarım var. birisi sorun yaşamazken diğeri aktif olma konusunda zorlanıyordu, sonra hap kullanmaya başladılar sanırım şimdi memnunlar sorunları yok. ne bileyim belki böyle ereksiyonu destekleyen, cinsel isteği ve performansı arttıran bir ürünle desteklerse istediğinizi alabilirsiniz. benim aklıma gelen bu, başka fikri olan varsa yazar yine…

 2. 4

  ereksiyon güçsüzlüğü ve yetersizliği var. bu durum çok sıkıntı oluşturur. çok beğenerek takip ettiğim bir porno starı erkek var. her zaman dik ve ereksiyonda. hatta bir videosunda cinsel ilişki bitiyor ve sohbet muhabbet başlıyor halen yeni ereksiyon oluş gibi dik ve sert. nerden baksan bir 10 dakika konuşuyor. bir ara bunun için özel sarf ettiğini söylüyor. güzel kaliteli sağlam cinsel performans hapları kullandığını söylemişti. ayrıca çok tatlı ve şeker bir adam. hayallerimi süsleyen bir erkek.

 3. 1

  benim normal şartlarda erekte olmakta bir problemim yok ama anal yaparken bazen erekte olmayabiliyorum yani emin değilim ama normal bir şey olabilir bu. sizin isteğiniz hep dik durması ise performans hapı kullanabilirsiniz, işinizi görür

 4. 2

  bende katılıyorum performans hatta ereksiyon güçlendirici haplar bu konuda en doğru seçim olabilir. bu sayede her ikiniz içinde ereksiyon kaybı olmadan keyifli bir cinsellik yaşamanız garanti olabilir.

 5. 2

  psikolojikte olabilir aslında o anki durum veya yorgunluk… eğer sürekli ise bu durum o ilişkiden hoşnut olmayabilir, zevk almayabilir efendim benim düşğncem… teşekkürler.

 6. 4

  ilişkide bir taraf sürekli pasifse bu onun psikolojik etki olarak sertleşmesinde sorun yaratabilir. ama en doğrusu bir ürologa görünüp bu hastalığını muayene ettirmesidir. kan, hormon vs. değerlerini bakılır. gerekirse penil ultrason çekilir. eğer bunlarda herhangi bir sorun bulunamamışsa o zaman psikolojik etkenler düşünülebilir. tabi bunların hepsine doktor karar verecek.

Bir cevap bırakın