Cinsel çekicilik arttıran gizemli seks oyunları

Gizem insanoğlunun her daim ilgisini çekmiştir. Gizemli seks demek erkek ve kadının gizli kalmış seks dürtülerini harekete geçirmektir. Partnerinizin isteklerini sırasıyla yerine getirin. Ondan tüm vücudunuza vücut masajı veya g noktası masajı yapmasını isteyebilirsiniz. Masaj devam ederken ne kadar hoşunuza gittiğini, bu seks egzersizinin seksüel fantazilerinizin güvenli bir şekilde patlaması ve içinizdeki tutkuların çıkartacağını düşünün.

Kadınlar için seksten memnun olmanın en önemli yolu ön sevişmeyi farklı oyunlarla uzatmaktır. Çoğu erkek bir kadının ısınmak ve seksten memnun kalması için en az yarım saate ihtiyacı olduğunu bilmesi gerekir. Partnerinizin tenine sıcak nefesinizle ufak öpücükler kondurmakla başlayın. Parmak uçlarınızla erotik dokunuşlar yapın. Bu sizi her ikinizi de fazlasıyla harekete geçirecektir.

Penis refleksleri ile erkeğin tutkularını onun için dans ederek veya seksi oyunlar oynayarak arttırın. Cinsel organına penisine yapacağınız masaj ve dokunuşlar onun nefessiz kalacak gibi hissetmesini, ve finalde rahatlamasını sağlayın. Seks isteğiniz de artacak. Birbirinize dokunun. Erkek kadının alacağı hazzı artırmak için özellikle klitoris çevresinde biraz zaman harcamalı. Masaj bunun için iyi bir yol olabilir.

Seksüel enerjinizi artırmak için nefesinizi, vücudunuzu, ellerinizi kullanın. Tepeden tırnağa seksle ve arzuyla dolup taştığınızı hissedin. Böylece orgazmı tüm vücudunuzla yaşarsınız. Orgazm sırasında dikkatinizi birbirinize ve nefes alıp verişinize odaklanın. Onunla beraber nefes alın ve partneriniz rahatladığında sizde genital orgazmın vücudunuza yayılmasına izin verin.

Bu bilgileride okumalısınız

denizde seks yapmak ve cinsel doyumsuzluk
sevgilimle seks yapmadan aramızda cinsel uyum varmı nasıl anlarım
aşırı cinsel istek ve seks yapmak zararlımı
seks sırasında geri çekilme yöntemi cinsel sorunlara yol açar mı
seks yaparken cinsellikten sizi buz gibi soğutan durum var mı
erkekler hasta da olsa seks istekleri neden bitmiyor

Yorum ( 1 )

  1. evet ilk günkü gibi eşine yaklaşmak kur yapmak çok güzel. hatta ilk tanışılan günkü kıyafetle ve ilk geceki pijamalarla bunları sık sık tekrarlamak harika bir şey. eşinize onu genç hissettirecek hediyeler almanız da onu çok mutlu edecektir.

Cevap yazın