erkek cinsel ilişkiden sonra neden doymaz

Soru

Erkek neden doymaz örneğin bir kadın cinsel ilişkiden sonra belki 2-3 hafta yapmasa da olur ama erkek cinsel ilişkiden 2-3 saat sonra bile hala istiyor bu durumdan nasıl kurtulabiliriz? Bu şehvet bazen akılın önüne geçmektedir bu şehveti yenmenin bir yolu yok mu?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    erkekler doğaları gereği cinsel yönden daha çabuk tahrik olmaktadırlar bu da erkeklerin seks konusunda doyumsuzluğuna değil tam tersine erkeğin cinsel gücü fazla olduğu için erkek 2-3 gün sonra tekrar isteklenmesi normaldir

  2. 2

    erkekler istekli yaratılmışlardır, yanlız bu durum ipini koparıp istediğini yapabilir demek olmuyor. onların sınavi daha zor, çünkü dayanmayı sabretmeyi arzularını dizginlemeyi başarmalılar. en önemlisi düşünce, akıl sürekli bu konularda ise kendini dizginlemek çok zordur. o sebeple cinsellikle ilgili etkileşim çağrışım yapabilecek tahrik edebilecek şeylerden uzak durmak kaçınmak kendini dizginlemeyi kolaylaştırır.

  3. 4

    merhaba, şehvet ve istek erkeğin doğasında var. kadın doyuma ulaşıp uzun süre ihtiyaç duymayabilir, ancak aksine erkek doyumdan kısa süre sonra yine tekrar cinsel istek duymaya başlar. bu bir tür yaradılış ve genetik kodlardır. konu ile ilgili şöyle bir benzetme yapılabilir, her erkeğe çok hızlı gidebilen havalı ve pahalı bir araba verilir. ihtiyaç duydukça binsin kullansın havasını atsın diye. ancak sürekli arabada durur sürekli arabada gezersen, öncelikle arabayı çabuk yıpratırsın 50 yıl dayanacak motor 20 yılda biter, eğer çok hızlı kullanırsan kaza yapma riskin artar, hiç olmadı bir yerle çarpar başını belaya sokarsın. sonunda hem tutuklanır içeri düşersin hem de arabanı kaptırırsın. buradan anlayacağınız reklamdaki gibi kontrolsüz güç, güç değildir. kendinize hakım olmalı arabanızı gerektiği gibi özenli ve güzel kullanmalısınız.

Bir cevap bırakın