kocam eski sevgilisiyle seks yapmayı özlüyormuş sebebi ne olabilir

Soru

merhaba ben evlenmeden daha önce hiç cinsel ilişkide bulunmadım evlenene kadar bakireydim. sonradan öğrendiğim üzere kocam benle evlenmeden önce bir kızla cinsel ilişkisi varmış. evleneli 3 yıl oldu şimdilerde mutsuz olduğunu bazı şeylerin beklediği gibi olmadığını söylüyor. kavga ettik atıştık dediği söz eski sevgilimle bile seks yapmayı özledim anlamıyorsun beni. cidden bundan ne anlamam lazmı, sorun bendemi, seks yapmayı bilmiyor muyum, onu mutlu edemiyor muyum. yoksa sorun bende değil sadece o evlenmenin yükünü kaldıramadı geçmiş hayatını unutamadı bunları özlüyor mu demeliyim. bu hareketlerinin söylemlerinin sebebi ne ? derdi ne bu adamın ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 1

  Her ikiside olabilir ama tecrübesizlik veya deneyimsizlik yönlendirmeyle düzelebilecek bişey ama eşinizi tatmin etmelisiniz kesinlikle gerek okuyarak gerekse izleyerek size kalmıs

 2. 6

  Sorun kesinlikle siz de değil. Onda takmayın kafanıza. Okuyarak kendinizi geliştirmeye çalışın.

 3. 3

  Kocanız ”bazı şeylerin beklediği gibi olmadığını söylüyor” demişsiniz. Beklediği o şeyler neymiş hiç mi sormadınız?

 4. 2

  bence kocan edepsiz adapsız saygısız bir üslupta konuşuyor. insan hiç bir zaman eşine karşı böyle sözler sarf etmemeli. üstelik bir hatanız kabahatiniz yok iken. hayal dünyası fazla ütopik çalışıyor, geçmişteki o günleri bozuna özlemesin çünkü onlar geçti gitti bir daha gelmez. bu gün eski sevgilisi çıkıp gelse ona verse, çılgınca bir gece bile geçirse görecek ki hiç umduğu gibi eskisi gibi değil. çünkü kocan yaşlanıyor yaşlandıkça erkenden bunayıp saçmalıyor. umarım aklını başına toplar.

 5. 2

  bunlar nasıl sözler böyle, insan eşine bu tip sözler söylermi hiç, arkadaşlık sevgililik safhasını geçmiş o kişi ile evlenmişsin eşin olmuş artık dediklerine bak. öyle bile olsa insan saygı gösterir böyle şeyler söylemez. sonra böyle adamlara yol vermek lazım deyince kızıyorlar. niye yapıcı konuşmuyorsunuz çözüme yönelik diyorlar. acaba bu adam bir şeyi yapmak mı istiyor yoksa batırmak mı ?

 6. 2

  bana göre bu kişiyle evlenmeniz hata olmuş. hadi evlendiniz ayrılmak için ne bekliyorsunuz ki

Bir cevap bırakın