kocam neden popomu yalıyor

Soru

evleneli 3 yıl oluyor, kocam son zamanlarda seks yaparken ara verip popomu yalamaya başlıyor, öyle güzel yalıyor ki dili ile nerdeyse beni orgazma ulaştıracak. sonra bırakıyor yine sekse başlıyor. bende o yalarken bu sefer galiba anal yapmak isteyecek diye düşünüyorum. bu zamana kadar sadece 3-5 kere anal yapmışızdır. beni kıvama getirip onca yaladıktan sonra normal seks yapıp bitiriyor. anlam veremiyorum böyle yapmasına, anal yapmak istiyor ama sonra vaz mı geçiyor ? yoksa hoşuna gittiği için sadece fantazi olsun diye mi yalıyor. sor kocana diyecekseniz sordum, ne bileyim sebebi yok öylesine fantezide yalamak hoşuma gidiyor dedi. bu bana sanki kaçamak cevap gibi geldi.

Cevaplar ( 12 )

 1. kendisi haz alıp aletini istediği kıvama gelince hemen içine girip bosaliyor demi.. sen i dusunme den bencil ce kendini zirvedeyken tekrar inmeden seni becerip kenara yatıyor demi. oysaki partnerini de düşünüp onunla birlikte boşalmak en keyf veren hali dır. her insan beceremez ilişkiye girip partnerini de hakkını vererek yaşatıp unutulmaz fevkalade bir ilişki yi hafıza sına kaydetmeyi. artık sende öyle idare edecek zirvede olduğu nü hayal edip mutlu olmaya çalışacaksın.

  • bu cevap bana mı ? üzgünüm dediklerinizden hiç bir şey anlamadım. yazım şekliniz karmaşık. anladıdığım kadarı ile eşimde erken boşalma yok, işini bitirip beni bırkama gibi bir durumda yok, 30-60 dk birlikte olduktan sonra aynı zamanda tatmin olup doyuma uluşıyoruz. popomu bir güzel yalayıp sonra birşey istememesi ilginç geliyor bana. sanıyorum ki bir erkek iştahla kadının poposunu yalıyorsa peşine anal yapmayı isteyecektir ama bizimkisinde yalama ile kalıyor.

 2. yani o kadar istekli arzulu yalayip pesine anal istiyor olmali. kivama getirip devaminda anal ilişki baslatmak istiyor olma ihtimali yüksek ama içini isteklerini bilemiyorum tabiki bir daha yaparsa siz hadi gel analdan gir deyin. yaparsa demekki istiyor yapmazsa da o anki istekle istedim dersiniz tabi sizde istiyorsaniz

 3. hayatım dikkat etmiyor kocanı tam tanımıyorsun. muhtemelen adam sana mesaj veriyor, seni analdan uyararak analdan ne kadar çok zevk alınabildiğini sana hatırlatıyor. ki sende bunu gayet güzel fark etmişsin. bunu sana yapmasının sebebi kendi beklentisi, oda anal hazlardan etkileniyor hoşlanıyor. seninde onu uyarmanı bu gibi şeylerle onu tatmin etmeni istiyor, bir nevi söylemeden seni yönlendirmeye çalışıyor. bilmiyorum, ilişkide kendi poposuna dokunmanı istiyorsa, oral yaparken poposunu parmaklattırıyorsa, sen testilerine dokununca elini popoya götürmeni istiyorsa, poposundan çok uyarılıyor güçlü ereksiyon oluyorsa buradan anlayabilirsin. belki benzer şeyleri yaşıyormusunuz yada yaşayacakmısınız bilmiyorum ama durum bu noktaya gelebilir.

  • gerçekten çok şaşırdım neredeyse seks yaparken bizi izlediğinizi düşüneceğim. tamda dediğiniz gibi bir tane küçük parmak vibratörüm var onunla eşimin poposuna dokundurup penisiyle oynamam çok hoşuna gidiyor. hatta bazen misyoner pozisyonunda o içimdeyken bende kolumla uzanıp parmağımı onun anüsüne sokup dairesel çeviriyorum bunu yaparken penisin içimde vajinada tepki verdiğini sertleştiğini hissedebiliyorum. ya şimdi söylediklerinizi değerlendirip yapboz gibi eksik yere koyunca her şeyi daha net anlayabiliyorum. bu açıdan hiç bakamdım düşünmedim. yani şimdi kocam gizli gay mı ? aklımda daha deli düşünceler ? size özelden nasıl ulaşabilirim sormak istediğim başka şeylerde var ?

  • @semia_konak affınıza sığınarak özelden yazışmayı tercih etmiyorum. varsa sormak istedikleriniz burdan yazabilirsiniz. herkes okusun cevaplardan faydalansın isterim. bu arada anüsüne ellenmekten zevk alıyor diye kocanız gay olmaz. gay olmak başka bir şey. zaten erkekler anal uyarımdan hoşlanabilir, bu bir gösterge değil. üstelik bir adım daha ötesi takma penisle kocasını yaparak boşaltan kadınlarda var. çiftlerin kendi içindeki zevk dünyası farklı olabilir.

 4. istiyor ama siz anlamamış vermemişsiniz artık vermeye başlayın ki adam da boşa yalamasin:)

 5. içini yalamayıp yanakları öpüp yalıyorsa sıkıntı yok ama analseks yapmayın. hem dinî hem sıhhî zâviyeden münâsip değil. öbür taraftan oranızı buranızı şuranızı yalaması sizi gerçekten düşündüğünü gösterir. kız erkeğe göre iki kat daha fazla yalanıp okşanarak öpülmek 💏 koklanmak ister…

 6. fantazide olabilir size birseyler söylemek anlatmak istiyorda olabilir benim ilk aklima gelen sizinle anal seks yapmak istiyor ama bunu size soylemekten cekiniyor

 7. eşiniz sizden karşılık bekliyor olabilir… bazı şeyleri yaşamak yapmak için sizden cesaret bekliyor da olabilir yani…

 8. bir karşılık bekliyor olabileceği düşüncesindeyim ama yukarda tabi çok güzel cevaplar verilmiş

 9. arkadan yaklaş kocana mutlu et ve daha çılgın geceleri göreceksin sadece ilişkinin tadını çıkar

Bir cevap bırakın