gün içinde seks ne zaman yaşanmalı

Soru

Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Ben genelde akşamları çok azgın oluyorum, süslenip hazırlanıp kocamı bekliyorum. geldikten sonra öpüyor sarılıyor sonra çok yoruldum bu gün uyusak olmaz mı deyip uyuyor. biraz kızıyorum neyse diyorum. sabah olunca uyanıyor başlıyor beni ellemeye, bende tam o saatte çok uykulu oluyorum. uykudan uyandıran biri oldumu sinirim bozuluyor. elleme beni akşam gelseydin çok uykum var diyorum rahat bırakmıyor. zorla elleşe oynaşa uyandırıyor üstüme çıkıyor beni sinir ediyor, sonra toparlanıp duş alıp işe gidiyor. ben geceleri yaşamayı seviyorum seksi, o ise sabahları. niye hep böyle oluyor. işi yorgun dediği muhasebecilik tüm gün oturuyor. seks saatlerimiz illa uymuyor ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  Planlayarak değil de akışında yani spontane yaşanılanlar daha fazla zevk verir. Yorgun olabilir, ama bu her zaman akşam reddetmesi anlamına gelmez. Akşam onun için süsleniyorsun vs. Reddedilmek her zaman olmaz. İlişkiye hareket katmak için arada reddetme olabilir. Ama sizin durumda yanlış.

 2. 3

  Seksin saati zamanı günü olmaz hadi kalk çay demle içelim gibi veya hadi gezelim gibi değildir. Erkekler sabahları daha çok ereksiyon oldugu icin eşiniz sabah istemesi normaldir. Her zaman reddetmiyorsa sorun yok ama ediyorsa sorun olur sizde aynı şekilde her zaman etmezseniz skinti yok

 3. 2

  bu işin bir zamanı saati yok. erkekler genelde sabahları güçlü ereksiyon olurlar bide dinlenmenin verdiği enerji ile daha istekli halde olunca sabah seksi onlar tarafından tercih sebebi oluyor. sonuçta adam çalışıyor siz evdesiniz, azıcıkta adamın huyuna gidin, sabah seviyorsa sabah yapın ne olacak. sabah sabah gider yapıp moralini bozmayın, onu işe keyifli şekilde gönderin, günü iyi geçsin.

  • 2

   tebrik ediyorum çok mantıklı bir bakış açısı keşke tüm kadınlar sizin gibi değerlendirebilse.

 4. 4

  Muhasebeciligi hafife almayin zihinsel yorgunluk oluyordur buyuk lhtimalle.bazen zihinsel yorgunluk fiziksel yorgunluktan fazla olur.ama herkesin dedigi gibi her aksam ayni sey oluyorsa sıkıntı.tabi dediğiniz gibi aksam olmasi bence daha iyi olur.

 5. 3

  Gece ve sabah hormonlar daha çok hareketlidir 24 saat yaşanabilir

 6. 3

  istendiği zaman yaşanabilir. Uyku saatlerinizi değiştirmeye çalışın

 7. 9

  Sabahları genelde erkekler için daha ideal oluyor ama yinede gün içinde her saat yaşanabilir

Bir cevap bırakın