kocam artık benimle seks yapmak istemiyor ne yapacağım

Soru

19 yaşında tanıştık, 20 yaşında sevgili olup seks yapmaya başladık. her yerde her şekilde seks yaptık yıllarca sonra 24 yaşında evlendik. evlendikten sonra da rahat durmadık çılgın fantezilerin hepsini denedik. yıllar sonra çocuk istedik 29 yaşında çocuğumuz olmayacağını öğrendik bende bazı sorunlar ondada yine aynı şekilde bazı sorunlar vardı. birkaç tüp bebek denedik ama onlarda olmadı şimdi 34 yaşındayım. son zamanda kocam iyice durgunlaştı seks taleplerime yanıt vermiyor, duyarsız kalıyor, yapsa da isteksiz ruhsuz yapıyor. artık eskisi gibi değiliz bizden bir şeyler eksildi gitti. şimdi üzülmekten başka yapacağım bir şey yok. artık eşim yanımda bile yatmıyor, kafasına göre takılıyor. bir birimize karşı saygıdan başka birşey kalmadı. ne yapacağım bende üzülüyorum böyle olmasına ancak bir yol bulamıyorum ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  sizde bazı şeyler gerçekten dediğiniz gibi artık tükenmiş. yeni tekrar koyması imkansız gibi, geri gelmez eskisi gibi olmaz. her şey iyi bile olsa ilk günkü gibi olmaz çünkü yaşlanıyor ve performans kaybediyoruz. isteklerimiz arzularımız önceliklerimiz değişiyor. daha çok huzur rahatlık maneviyat aramaya başlıyoruz. yüzeysel şeyler boş gelmeye anlamını yitirmeye başlıyor. zaetn sizde bu süreçte epey bir tükeniş yaşamış yıpranmışsınız. ne kadar onarsanız verimli olmaz. ne tavsiye verilir bilmek zor. en iyisi bir uzmana gitmeniz yarıdm almanız.

 2. 1

  siz zamanında herseyi yasamissiniz artik birbirinzden alacağınız zevk ne kalmamis ilişkiniz beraberlik dışında sönmüş bitmis artik geri o heycanlı günler gelmesi çok ama çok zor. Bundan sorası yeni maceralar aramakta olucaktir. Eşiniz bulmus da olabilir kendisine yeni fuckbudy sini.

 3. 5

  Birbirinizi özlemeniz lazm ayrı ayrı tatil yapın bakalım eksilen fazlasıyla geri geliyor mu 🙂

 4. 3

  Bunların farkında olup , bir uzmanla terapistle görüşmekte istemiyorsa muhtemelen bu ilişkiyi kafasında bitirmiştir erkek

 5. 5

  Gerçekten imkanınız yettiğince tatil yapın basbasa değişik yerler görüp yabancılar arasına karışın başbaşa kalın gerçekten cok iyi gelecektir ve destek alın lütfen

 6. 2

  Huzursuzsan boşan o evliliğin yürüyeceği yok çile çektirmeye devam eder

 7. 2

  @ehvahish hanım ne desem boş. çok ağır bir vaka. gerçekten karı koca durumunuz külli mafiş.

 8. 3

  siz sex için birlikte olmuşsunuz. sonra evlenmişsiniz. insan doğası amaç (yeni nesil) için sexi araç olarak kullanır. sanıyorum eşiniz amacına ulaşamadığı için acaba başka bir şekilde amaca ulaşılabilinir mi ihtimalini düşünüyor ama size saygısından demiyor olabilir. açık ve net konuşarak bir ortak çözüm bulmaya çalışmanız iyi olur.

Bir cevap bırakın