yeni evliyim eşim 1 haftadır hiç yanaşmıyor sebebi ne olabilir

Soru

merhabalar, ben 1 aylık evliyim ilk zamanlar güzeldi eşimle ilişkiye girme konusunda ikimizde istekliydik. 1 hafta oldu hiç yanaşmıyor. çoğunlukla ben yanaşıyordum sıkıldım 1 aylık evliyiz ilk zamanlar da her gün olmasa da böyle olduğu hiç olmuyordu. ben mi çok takıyorum yoksa normal mi 1 hafta hiç olmaması ? çoğunlukla ben istekliydim her gün ilişkiye girmesek de bu kadar uzun süredir olmadığı olmamıştı. geçen gün belki ister diye yanaştım beni eliyle tatmin etmeye çalıştı halbuki ben onunda beni istemesini istiyordum. sonrasında istemedim zaten. böyle olması düşündürüyor, sizce ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 4 )

  1. yeni evli çiftlerde bir adaptasyon alışma süreci olur, belki baştan herşey çok hızlı ilerleyebilir ama genelde bu hareketli süreç birden durgunluğa dönebiliyor. kısa sürede aşırı tüketim sonucu boğulma durumu ortaya çıkabilir. daha yenisiniz, bu kadar kısa sürede hemen bir netice sebep sonuç arayışına çıkmayın. akışına bırakın. hem anlattıklarınıza bakılırsa kötü bir durum yok, eşiniz umursamaz davranmamış, kendisi isteksiz olsada sizi mutlu etmek için elle tatmin yöntemini seçmiş. olur böyle ilişki hep aynı tempoda ilerlemez, hem cinsellik için illa penis gerekmiyor, deneyimli çiftler bir çok farklı tatmin yöntemini bir arada kullanırlar. bu şekilde monotonluktan uzaklaşmak ve değişik heyecanları keşfetmek mümkün oluyor. çok istekliyim hep ben istiyorum o hiç istemiyor diye düşünmeyin utanmayın, genç bir bireyin şehvetinin olması gayet normal. şimdi tavşan dönemindesiniz, her an her yerde her ortamda şehvetle cinsellik yaşamayı arzulayabilirsiniz. bazen de ne kadar azgın olursanız olun inadına seks yapmayın dizginleyin kendinizi tutun biriktirin. bir birinizi özleyin özlettirin, sonrasında çok daha doyurucu ve tatmin olduğunuz bir cinsellik yaşadığınızı fark edeceksiniz.

  2. onu istediğini belli et ama hanzo gibi değil. yemek hazırla, onu dışarı çıkar, hediyeler al… ne yaparsan yap alt metni onu çok sevdiğin ve arzuladığın olsun.

  3. adamlar her zaman hazır olamıyorlar. bazen öyle durgunluk dönemlerinde isteksiz oluyorlar. zorlama bence zamanla her şey düzelir. hem bu gibi zamanlarda daha iyi olur bir birinizi biraz özlersiniz. yoksa her gün sürekli seks yorar ve monotonlaşırsınız. bir birinizi bıktırmayın, hayat uzun cinselliği geniş zamana yayın aceleci olmayın. kafayada takmayın rahat olun.

  4. ya senden dolayı olmuş olabilir insanlık hali ya da onun sıkıntıları var var sertleşmiyor olabilir bunun için çözüm epimedyum var içeceği var hapı var hepsini bulabilirsiniz ya da eczanelerden ne yapayım derken ben de geçmişim aklıma geldi bırak her günü her gecenin içinde en az iki üç kere yapmışlığım var hem de bu aylarca sürmüştür yani sonra da haftada bir iki şu anda da haftada bir iki ya da en büyük 3 oluyor seninkinde bir sorun var ya da seni aldatıyor

Bir cevap bırakın