karım çok azgın onu vajina okşama yaparak rahatlatıyorum

Soru

herkese selamlar, 15 yıldır evliyim. evlendiğimizden beri karım hep çok istekli tam tersine bende cinsel olarak pek aktif değilim. duygusal bir insan olduğum için cinsellik genelde ikinci planda kalıyor. çoğu zaman sertleşme zorluğu yaşıyorum o zamanda karımı tatmin etmek için elle vajinasını okşayarak tatmin etmeye çalışıyorum. son zamanlarda hadi seks yapalım diyor sonra uzanıp hadi o hünerli parmaklarını kullan bakalım diyor. seks yapsak da haz alamadım alışmışım ben senin o ellerine deyip elle boşaltmamı istiyor. acaba bu şekilde yanlış mı yapıyoruz, sürekli böyle elle tatmin olmak istemesi ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  Dildo al titreşimli belki daha çok zevk alır, hem de daha ne istiyorsun karın sexe düşkün bol bol yapın, okşa yala boş bırakma

 2. 6

  siz performans eksikliğini gidermek için çözümü böyle bulmuşsunuz, eşinizde bu durumu alışkanlık haline getirmiş. şimdi onun içinde vazgeçmesi zor. aslında ikiniz cinsel olarak uyumsuzsunuz ama bir şekilde bir birinizi idare etmeye çalışıyorsunuz. bence bu saaten sonra yapacak birşey yok böyle idare etmeye devam.

 3. 5

  bu konuda size çok saygı duyuyorum, en azından tam olarak aktif olamasanız da eşinizi (karı demeyelim çok kaba oluyor) yalnız bırakmıyor onu tatmin etmek için çaba gösteriyorsunuz. birçok erkeğin öğrenmesi ve ihtiyaç olunca uygulaması gereken bir eylem.

 4. 3

  cinsel hayatınız çok monotonlaşmış, zorla cinsellik yaşamaya görev yapmaya çalışıyorsunuz, heyecanlanmaya renklenmeye değişikliğe ihtiyacınız var. ne yapalım diye bana sormayın, kıyafetten değişik fantazilere o kadar çok şey var ki siz bir şeyler bulun. şimdi ne yazsam yönlendirici olur o sebeple siz biraz siteyi okuyun hoşlanabileceğiniz bolca fikir edinirsiniz.

 5. 3

  en ideal erkek tipisiniz ne güzel eşiniz cinsel olarak aktif olduğu için vajinasını okşayıp rahatlatmak istiyorsunuz bu çok iyi çünkü eşinizin ateşini alıyorsunuz boşanmaların çoğu zaten cinsel tatminsizlikten oluyor eminim ki eşiniz size çok aşık ve hayran olduğunu düşünüyorum içime öyle doğdu hatta sizi kıskandım

 6. 8

  merhaba, cinsellik sadece penisle yaşanmaz, cinsellik seks eşittir penis yada penis ölçüsü gibi düşünen sınırlı zihinler anlasınlar ki cinsellik yaşamanın tatmin olmanın çok fazla yöntemi var. işte sizde farklı olarak bunlardan faydalanmayı keşfetmişsiniz. cinsellik arz ve talep ilişkisi gibidir, aşırılık olursa denge düzen bozulacaktır. belki sizin biraz vites yükseltmeniz, belki de eşinizin biraz vites küçültmesi lazım ki aynı hızda birlikte gidebilecek senkronizasyonu yakalayın.

 7. 4

  Eşinize güzel bir vibratör alın onu kullanarakda eşinizi orgazm edebilirsiniz değişiklik olur

Bir cevap bırakın