karım çok azgın ama ilişki sonunda boşalamıyor

Soru

Arkadaşlar eşimle cinsel ilişkimiz gayet iyi geçiyor, cinsellik öncesinde ve ilişki sırasında vajinal sulanma da gayet fazla, erken boşalma sorunumda yok olabildiğince ilişkiyi uzun tutuyorum, hatta karım sona doğru titremeye başlıyor ama bir süre sonra kendini bırakıp olmuyor boşalamıyorum deyip bırakıyor hadi sen boşal madem benim olmuyor deyip vazgeçiyor. acaba ne sorun olabilir, doktora girmek bir çözüm olurmu, yada gitmeye gerek kalmadan kullanabileceğimiz bi hap varmıdır ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  anlattıklarınıza bakılırsa herşey normal olması gerektiği gibi görünüyor, belkide eşiniz kendini çok fazla sıkıyordur yada çok fazla stres yapıp odaklanamıyordur. hapla falan olmaz bir doktora gitmeniz daha doğru olur.

 2. 4

  Kadın orgazmı erkek orgazmından biraz farklıdır buz gibi limonatayı yavaş yavaş içmek gibidir limonata biter yenisi başlar biter yenisi başlar yapılan araştırmalar 40 yaş üstü kadınların 30 dakika içerisinde 20 den fazla orgazm olabileceğini göstermektedir bunu deneyimleyen pek çok kadın vardır genel olarak orgazm sonunda titreme kaslarda kasılma vajinanın kasılıp penisi dışarı atması olabileceği gibi farklı tepkiler gösteren kadınlar da bulunmaktadır

 3. 3

  eşiniz bir anda kendini fazlasıyla ve anlamsız bir şekilde sıkıyor ve boşalıp rahatlayamıyor heyecan yapıyor işin özeti

 4. 4

  kendini sıkıyorsa boşlamak için birde kafaya çok taktıysa konsantre olamıyordur. ha bide pozisyon önemli, her şekilde olmaz, karınızın üstte kontrolün onda olduğu pozisyonları deneyin. hiç olmazsa elini kullansın, yada siz elinizle vajinasını okşayın.

 5. 3

  merhaba, uyarım eksikliği, his kaybı, nörosinir ağlarında kayıplar, psikolojik sorunlar, gibi durumlar söz konusu, belki de senkronizasyon uyum eksikliği oluyordur. net bir sonuca varmak mümkün değil, bir uzman görünmeniz daha iyi olacaktır.

Bir cevap bırakın