eşim penis vajinaya girince çok zorlanıyor canı acıyor

Soru

merhaba, ben 26 yaşındayım ve yeni evlendim. eşimle cinsel birliktelik sırasında penisimi sokunca çok zorlanıyor ve neredeyse ağlama seviyesine geliyor. ben de onu rahatsız etmemek için o anda ilişkiyi kesiyorum. ama bu durum beni çok yıpratıyor, boşalamadığım için de sıkıntı yaşıyorum. bu sebepten dolayı da mastürbasyon yaparak kendimi tatmin ediyorum. bunun bir çözümü var mı bana yardımcı olur musunuz?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  penis büyükte olsa küçükte olsa vajinaya girişte öyle ağlatacak kadar bir acı olması mümkün değil. vajina esnek bir organdır, doğum sırasında bebek çıkacak kadar açılıp esneyebiliyorsa penis bunun yanında hiç kalır. bu gibi durumlarda 2 ihtimal var, vajina içinde yapışma yada kist gibi bir durum olması, son ihtimal ise psikolojik olan vajinismus sorunu. birlikte doktora gidin önce fiziksel muayene olun, eğer penisin girmesine mani engel bir durum yoksa, ikinci aşamda vajinismus terapileri konusunda uzmana bir psikyatra giderek tedavinizi olmaya başlayın. bu gibi sorunlar kendiliğinden geçmez, beklemek çözüm değil.

  • 3

   inanın karımın bir isteksizliği yok ayrıca cinsel birlikteliği de hazır. kendisine özellikle soruyorum istemiyorsan yapma diye ama yine de içine girince çok acıdığını söylüyor. ama gidip bir doktora görünmekte fayda var. doğru diyorsunuz.

 2. 2

  evet derya’nın dedikleri çok doğru. anlaşılan kendini çok kasıyor. seksten önce onu iyice rahatlatman ve nazikçe ön sevişme gerek. hatta huylanmıyorsa ona önünü yalayarak sürpriz de yapın. böylece önü iyice ıslanacak ve g noktası dedikleri şeye ulaşacaktır. pek çok çift bunu yaşıyor. çâresi var. üzüldüm. geçmiş olsun…

 3. 5

  bencede @happy-derya çok doğru söylüyor. penisin girmesi ile ağlayacak kadar acı çekilmesi normal değil. ya fiziksel yada psikolojik sorun var, bununda ancak doktora giderek çözebilirsiniz.

 4. 4

  penis çok büyükse girişte sorun oluyordur diyeceğim ama @happy-derya dediği de doğru, bırakın vajinayı, anala kol sokanı bile gördüm pornoda. haliyle kolun yanında penis ne kadar büyük olsa hiç kalır. en doğrusu galiba doktora gitmek, muayene olmak. gerekirse psikolojik bir sorunsa psikyatırdan destek almak en mantıklı hareket olacaktır.

 5. 2

  yok ya acıması normal değil, eşinizin başka sorunları olabilir. bunları bu şekilde internetten tespit etmek ve çözmek mümkün değil. fiziksel muayene ve psikiyatrist daşınşmanlığına ihtiyaç var. tamam belki psikiyatrist ile görüşme için internetten bulabilirsiniz ama yine oda daha en başta fiziksel muayene ve bazı hormon testleri isteyecektir. anlayacağınız ciddiye alıp illa ki bir doktora gitmeniz lazım. ayrıca tarif ettiğiniz şeyler sanki vajinismus sorununu andırıyor gibi, lakin buna uzmanın karar vermesi gerekir.

 6. 2

  kesinlikle diğer mesajlara katılıyorum. bir doktora başvurulması gerekiyor

Bir cevap bırakın