sevgilim cinsel ilişki sırasında acı çektiğini ve zevk alamadığını söylüyor

Soru

Merhabalar, Ben erkeğim. Penisim olması gereken boylarda ve genişlikte. Cinsel ilişki sırasında ön sevişmeyi uzun tutsak dahi kız arkadaşım zevk alamadığını ve acı çektiğini söylüyor. Sert olmasam da söylüyor. Ne denediysek olmadı. Artık aramız bozulmaya başladı. Kız arkadaşımın ilki benim ama ben daha öncede birlikteliklerim oldu ve böyle bir problem yaşamamıştım. Evli olmadığımız için doktora gidemiyor. Bunu nasıl çözebilirim. Karşılıklı konuştuk fakat çözemedik. Hazırlanmayı uzun tuttuk yeterince ıslanıyor, kayganlaştırıcı da sürüyoruz. Olmuyor. Ama ilişki sırasında da inliyor anlamadım gitti. Daha önce mast ile hiç boşalmamış tavsiye de bulunabilir misiniz?

Cevaplar ( 3 )

  1. Sevgilin vajunumus olabilir yada vajinası çok küçük

  2. Yalan söylüyor da olabilir anlamanın kolay yolu ona oral sex yapmak klitorisini yalayarak başlayın sevecektir mutlaka Anal deneyebilirsiniz ilk başlarda zorlanır ama alışınca sever Size oral sex yapmasını isteyebilirsiniz isteksiz ise konu sizinle alakalı olabilir

  3. selamlar, çoğu zaman yanlış eylemler yaşamak kişide ruhsal ve fiziksel bozulmaya sebep olabilir, buda gelecekteki yaşanacak tüm cinsel eylemler bütünlüğünde soğumaya tiksinmeye iticiliğe sebep olur. dolayı ile evlenmeden önce yaşanacak tüm cinsel eylemler yanlıştır. bireylerini geleceğini, ruhsal ve fiziksel sağlığını da bozabilir. bu noktada tek çözüm doktora gitmektir.

Bir cevap bırakın