sevgilim göğüs emme ve yalama yaparken kendi kendime boşalıyorum

Soru

19 yaşındayım ve hiç seks yapmadım. sevgilimle bakire olduğum için sadece öpüşme ve göğüslerimi yalamasına emmesine izin veriyorum. yalarken çok fazla uyarılıyorum sanki vajinamı yalıyormuş gibi hissediyorum sonra bir an vajinamda kasılmalar oluyor ve geçiyor. sanırım orgazm oluyorum. hiç daha önce hiç mast yapmadığım için emin değilim. daha sonra çamaşırıma bakınca beyaz beyaz akıntım gelmiş. acaba hatamı ediyorum ? ya gelecekte sekste sorun yaşarsam diye çekiniyorum.

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  insan hiç ömrü boyunca mast yapmazmı, kendini okşamaz ellemez mi. tamam zararlı dediysekte hiç kendinizi keşfetmeyin demedik ya. bizim dediğimiz konu aşırılık. ya hiç yapmıyorlar yada aşırı yapıyorlar ortası yok galiba 🙂 muhtemelen aşırı hassas ve istekli olunca birde cinsel hazza odaklanınca orgazm oluyorsundur. böyle bir durumda orgazm olmanda kötü birşey değil. tabi bu seks değil, bu şekilde kendini alıştırırsan gelecekte normal seksten haz almaman olası. bu sebeple cinselliği normal yaşayın diyorlar zaten.

 2. 7

  Sekste sorun yaşamazsın da. Ama göğüslerini çok emdirmen yarın bir gün sıkıntı yaratabilir hatta yaratacaktır. ”Kararınca yapmanızda fayda var.” Ne zararı var diye sorarsan; Çok emzirmek göğüsün formlarını yapısını belirgin bir şekilde bozuyor. Bu birden olmaz ama zamanla hiç anlamadan yapısı değişebilir. Sarkma büyüme gibi vs şeyler. Arada bir mastürbasyon yapmanda sakınca yok. Bence yapmayı da öğrenmelisin kendini keşfetmeni sağlayacaktır ve yönlendirecektir. Ya da partnerinle daha farklı yerlerden de uyarılmayı deneyebilirsiniz. Boyun gibi; kulak ve kulak memesi gibi vajina gibi ya da makat gibi. Uygun görmezsen de kıvılcım çıkana kadar elbiselerle sürtünmeye devam 🙂

 3. 4

  azgınlıktan ne yaptığınızı bile bilmiyorsunuz orgazm oldummu boşaldımmı seks nasıl yapılır cinsellik nasıl yaşanır cahillik diz boyu, eminim bir süre sonra da gelir hamile kalırmıyım diye ağlaşırısnız burlarda. sizin hiç başka ektiviteniz yokmu işiniz gücünüz cinsellik seks sürtüşmek mi ? bu nesil büyüycek de topluma faydalı olacakta. bırakın bu işleri, sonra üzüleceğiniz pişman olacağınzı şeyleri yapmayın.

 4. 4

  Bugün göğüs verirsin yarin damından ister onuda verince hadi bana musade der kocan olucak enayi ye kız diye yuttrrsn

 5. 3

  gelecekte dediğin konuda sorun yaşamazsın da bu gün nerede kürtaj olunur diye arama yapmaya başlaman gibi sorunlar yaşaman muhtemel.

 6. 2

  fazla kendinizi kaptırıp kürtaj yerleri aramayında gerisine bakma

Bir cevap bırakın