sevgilim çok istekli vajinaya girmesi nasıl diye soruyor

Soru

sevgilim sürekli isterik davranıyor, hep cinsellikten bahsediyor. bu konuları konuşmayalım biliyorsun ben sevmiyorum diye söylüyorum. yine yine aynı şeyler. vajinaya girmesi nasıl oluyor çok merak ediyorum, içi sıcak oluyor mu, kaygan mı, nasıl hissediyorsun acaba falan diye hep sorular soruyor. anlam veremiyorum neden bu kadar çok merak ediyor, niye bu kadar azgın ? sürekli aklında bunlar duruyor. böyle davranması bende güvensizliğe sebep oluyor. sizce böyle bir ilişki sürdürülebilir mi ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    bence en azından aklındaki soruları giderebilirsin minimum düzeyde çok fazla utangaç olmak ve bu konulardan kaçmak da onun gözünde seni itici yapabilir senden soğuyabilir. erkekler için böyle muhabbetler normaldir doğal olarak konuşmak isterler bende bazen eski ilişkilerimde sevgilime sorduğum bazı sorular olmuştu ve çok güzel cevaplar vermişti utanmadan ve benim çok hoşuma gitmişti cesur olması ve utanmaması

  2. 1

    sevgiliniz duygu ve düşüncelerini dile getiriyor yani sizinle sevişmek istiyor. bu durum gayet normal. sizde konuşmak istemiyorum sevmiyorum diyorsunuz fakat içten içe istiyorsunuz.

  3. 4

    bu gün bile ku kadar sizi boğuyorsa bu adam düşünün evlenince bir ömür ne yapacaksınız. adam dediğin kadına feraklı vermeli, hoş şeyler hissetirmeli, güven vermeli. bence siz onu bunu bırakın ilişkinizi bi daha gözden geçirin çünkü sanki tahammül sınıra dayanmış gibisiniz.

Bir cevap bırakın