geç boşalma antrenmanı yapıp boşalamayınca ağrı oluyor

Soru

2 hafta önce boşalma süresini uzatman için mastürbatör aldım antrenman yapıyorum. yalnız antrenman sonunda boşalmadan kendimi tutmak için bu şekilde boşalmadan çalışmayı bitiriyorum. sonrasındaki 3-5 saat boyunca sürekli kasıklarımda testislerde ağrı oluyor. birde birazcık birazcık boşalmışım gibi çamaşırım ıslanıyor sperm geliyor, eğer boşalırsam böyle olmuyor. boşlamadan bırakmak kendini tutmak için daha faydalı olmaz mı ? illa boşalmak mı lazım ?

Cevaplar ( 4 )

  1. Sen geç boşalma olayını yanlis anlamışsın sanırım. Öyle boşalmadan tutmak zararlı diye biliyorum.

  2. yanlış şekilde çalışıyorsun, genelde herkes teknik olarak günlük +5 saniye kuralını uyguluyor. yani mastürbatörü aldığın günden başlayarak geçen her gün için 5 saniye süreyi uzatıp kendini bu kadar süre tutmaya çaba gösterip sonunda boşalıp rahatlayacaksın.diyelim ki alalı 20 gün oldu 5×20=100saniye kendini tutmaya alışmış olman lazım bu süre gün geçtikçe artar. işte buda gittikçe seni zorlar. bu şekilde zorlanarak alışıp öğreneceksin.

    • çok doğru ve yerinde bir tespit olmuş, çalışmanın sonunda boşlaman yani vucudun rahatlamsı gerekli yoksa onca aksiyon yapıp bırakırsan birikme olacağı için sıkıntı yaşaman normal.

  3. evet benimde kasık bölgemde ağrılar oluyordu biraz daha sakin yaparak azalttım deneyebilirsin

Bir cevap bırakın