orgazm boşalma sonrası baş ağrısı oluyor

Soru

orgazm olduktan sonra sonra kısmı önemli baş ağrım oluyor araştırdım orgazmik baş ağrısı diye bir durum var bu genelde orgazm sırasında meydana geliyor nadirde olsa beyin damarlarında yırtılma gibi olaylara sebep oluyor. benimki orgazmdan bir süre sonra oluyor doktora sinüzit endişesiyle gittim sonucunu bekliyorum ama bu baş ağrısı döneminde 2 hafta mast bıraktım şimdi tekrardan yapınca yine ağrımaya başladığını hissediyorum açıkçası doktora söylemekten de çekiniyorum cinsel hayatım başlamadan bitti korkusu üzerimde hakim, bu durumu yaşayanların ve bilgi sahibi olanların kıymetli görüşlerinizi almak istiyorum ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    sitede bununla ilgili başka sorularda görmüştüm ancak keşin olarak neden kaynaklandığını anlamak için doktorun yolunu tutman, bu ağrının ne zaman neden olduğunu anlatman lazım ki doktor buna göre araştırsın tetkik yapsın. genelde benim sıkça gördüğüm sebepler arasında beyin damarlarında hassasiyet, kısmi tıkanma yada yüksek tansiyon gibi sorunu olan kişilerde daha çok yaşandığı yönünde. tabi sizde bunların hiç biri olmayabilir.

    • 3

      boşalma sonrası olan baş ağrılarım gerilim tipi baş ağrısında görünen durumlar kafada doluluk hissi kasılmalar boyun ve omuz hassasiyeti gibi durumlarda yaşıyorum. görüşünüzü belirttiğiniz için teşekkür ederim.

Bir cevap bırakın