erken boşalma sorununa karşı geciktiricili prezervatif kullanmak nasıl

Soru

her zaman değil ama bazen hiç beklemediğim zamanda çok erken boşalıyorum buda beni çok sinir ediyor. evli değilim sevgilim yok daha çok gecelik ilişkiler yaşıyorum. süreyi uzun tuttuğum zaman sıkıntı yok ama çabucak bitince hiç iyi olmuyor. sprey kullanışlı olmuyor sıkacaksın bekleyeceksin oral yaptırmayacaksın falan onun yerine lazım olunca geciktiricili prezervatifi takıp devam ediyorsun. yalnız bende prezervatif kullanmayı sevmiyorum zevk vermiyor bide geciktiricili olunca soğuk soğuk oluyor daha fena rahatsız oluyorum. bilmiyorum bir tek ben mi böyle bir şey yaşıyorum başka benzer sorun yaşayıp kullananlar nasıl çözüm buluyorlar buna ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    erken boşalma sorununu prezervatifle geçirmeye çalışmak mantıksız. ki zaten prezervatiften hoşlanmadığınızı söylüyorsunuz. bence erken boşlama kontrolünü kazanmak için alıştırma yapıp kendinizi tutmaya çalışın. birde gecelik ilişkiler çok riskli birde prezervatifsiz tamda hastalıklara davetiye. zevk mevk derken çok kötü duruma düşersiniz haberiniz olsun. tehlikeli sularda yüzüyorsunuz.

  2. 3

    muhtemelen yaşın genç kafan çok sağlıklı düşünmüyor, uçkurunun peşine takılıp her pisliğe bulaşıyorsun. şimdi keyfin keyife bu çok sürmez yakında tüm bu yaptığın hataların acısını yaşamaya başlarsın. hayatını mehvetmeye değer mi uçkur sevdasına. zaten senerken boşalmayı falan hiç takma, bu kafayla çokta gitmez herşey komple biter. kusura bakma gerçekler acıdır, burdan gelip de helal sana kanka bastır daha çok ver coşkuyu diyecek halim yok. bile bile ateşe yürü koş diyemem, bir an önce hatadan dönmelisin.

Bir cevap bırakın