penis başındaki aşırı hassasiyetten dolayı erken boşalma oluyor

Soru

Merhaba herkese iyi günler. Ben 22 yaşındayım sizlere erken boşalma ile ilgili sorum olacak. Ben mastürbasyon yaparken mesela penisimin kafasına dokunduğumda aşırı haz alıyorum pc kasım aniden kasılıyor bunu kontrol edemiyorum. Cinsel ilişkiye girdiğimde kendimi kontrol edemiyorum boşalıyorum. Bu alışkanlığımı yenmek için bana yardımcı olabilecek var mı ?

Cevaplar ( 12 )

 1. 3

  aslında senin olayın basit, peniste aşırı duyarlılık sorun bu. şöyle bir benzetme ile gireyim konuya, sivri olan bir şeyin batmamasını istiyorsan sivri ucunu sürer köreltirsin. penistede yapman gerek bu, bu duyuyu bir oranda köreltmek ve normalleşmesini sağlamak aşırılığın önüne geçmek, bunun içinde yine ironik tabiriyle penisi sürtmen lazım ki biraz körelsin. eğe taşına sürtemeyeceğine göre anlayacağın bu işi vajina ile yapacaksın, ama gerçek vajina, ama yapay vajina hangisi kolayına geliyorsa. benim yazdığım bir konu var onu oku detaylıca, altındaki yorumlarıda oku orada epey bir bilgi var. uzun lafın kısası sabırla aylarca uğraşa uğraşa 1000 lerce dafa penisi sok çıkar yapa yapa alıştıracak normal kıvama getireceksin. tamam işte budur dediğin noktada bırakacaksın. yoksa sana dünyada hiç kimsenin yardımı olmaz, bunu kendin yapacaksın. baştan erken boşalacaksın öyle 5-10 kullanımda bişi olmuyor demeyeceksin, yılmayacak sabırla inatla dediğim gibi 1000 lerce dafa devam denemeye, göreceksin yavaş yavaş bu duygu haz körelecek azalacak kontrol etmeyi öğreneceksin.

  • 3

   Kanka senin yazdığını okudum uyguluyorum ama sana sormam gereken çok şey var daha yeni olduğum için sana mesaj atamıyorum seninle nasıl iletişim kurabilirim ? Hatta şöyle bir durum oluyor penis hassasiyeti yüzünden pc kasın aşırı kasılıyor istemsiz ve kontrolünü sağlayamıyorum. Akıp gidiyor istemsizce. Kanka birde antreman yaparken ilk başlarda çok yavaş mı gidip gelmeliyim ?

  • 5

   Sen mesela diyelim bugün çalıştın 30 dk boyunca 30 dk sonunda boşalıyor muydun yoksa haftada 6 gün yapıp boşlamayıp 7. Gün yaptığının sonunda mı boşalıyordun nasış yapıyordun ?

 2. 3

  kompleks karmaşık gibi geliyor ama sanırım serdar beyin dediği gayet anlaşılır. kızgın kor ateş üzerinde yürüyen adamlar var bu kişilerin yöntemide aynı alıştırarak hassasiyeti azaltmak ve bu duyguyu kontrol altına almaktan ibaret. sizde bu hassasyeti bolca çalışma yaparak aşabilirsiniz. serdar beyin söylediği Erken boşalma sorunundan kalıcı olarak nasıl kurtuldum yazısının linkini ekleyeyim lazım olur okursunuz.

  • 3

   Bunu okudum evet bilgim var. Serdar beyin yazdığı yazı bu işede yaramıyor değil.

 3. 5

  kaıdnların gözünde erken boşalan erkek hiç cazip terchi edilen bir şey değil. bu konuda kendinizi geliştirmek bu sorunu aşmak için çaba göstermenizi taktirle karşılıyorum. umarım diğer erkeklerde sizin gibi sağ duyulu olur.

  • 3

   Çaba gösteriyorum üstesinden gelmek istiyorum ama bu baya bir zaman alacak çünkü zamanında yapılan yanlış masturbasyonlarla bu hale geliyor insan.

 4. 5

  dostum zaten detaylı yazmışlar benim diyecek pek birşeyim yok, görünce sadece birkaç soruna cevap vermek istedim. aşırı hassasiyeti penisi sürekli kullanarak alıştırabilirsin. çalışırken ne yavaş ne hızlı normal cinsel ilişki yaşıyormuşsun gibi bir tarzda yapmalısın. az önce dediğim gibi normal ilişkiyi kendinize referans alın, sevgilinle 30 dk sevişip boşalmadan bırakmıyorsun, her ilişki sonunda rahatlıyorsun. sende aynısını yapacaksın, çalışa süresi bitince boşlaıp rahatlayacaksın. ister her gün yap ister gün aşırı bunu kendi bünyene göre ayarla. aynı soruları serdarın yazığı yere yorum ve cevap olarakta yazmışlar, sanırm dikaktli okumuyor atlıyorsun. o sayfayı baştan aşağı detaylı atlamdan okun. bilemediğin yer olunca yine gerçek ilişki gibi düşün bunu referans al.

  • 3

   Bugün için konuşuyorum. 30 dk referans aldım 30 dk boşalmadan sürdürdüm 30 dk sonunda boşalmalı mıyım.

  • 2

   @Huseyin bro adam zaten yazmış “sende aynısını yapacaksın, çalışma süresi bitince boşalıp rahatlayacaksın” demiş. haliyle bu evet demek oluyor 🙂

 5. 6

  @extory_3131 her gün boşalmak zararlı olmaz mı mantıklı düşündüğünde

  • 4

   bro sen okumuyorsun senin sorun bu, bilmiyorum belkide okuduğunu anlamıyorsun, bak adam bunada cevap yazmış “ister her gün yap ister gün aşırı bunu kendi bünyene göre ayarla” demiş. azıcıkta mantıklı düşünsene zaten bir şeyi geliştirmek istiyorsan onun üstüne gitmen lazım. vücut yapmak istiyorum ama kafama göre haftada bir gelsem 15 dk çalışsam olmazmı kafasıyla birşey olurmu sence ? bünyen kuvvetli ise her gün yap, istersen 2 günde bir yap, erkekliğin zayıfsa sıkıntı oluyorsa 3 günde bir yap. bak sen serdarın konusunu baştan aşağı üşenmeden oku boşa soruyorsun hepsini zaten aynı şekilde sorup cevaplamışlar. iyilik olsun bir faydam dokunsun sen bu sorundan kurtul diye cevap yazıyorum, yoksa aynı şeyleri sorduğun için kimse boşuna vaktini harcayıp sana cevap yazmaz.

Bir cevap bırakın