boşalacak iken duruyorum boşalma hissi gidince devam ediyorum

Soru

bir kaç haftadır bunu yapıyorum tam boşalacak iken duruyorum ve sonra devam ediyorum artık öyle bir şey oluyor ki boşalmak istemiyorum böyle çok daha fazla zevk veriyor sağlığa zararlı mı veya ileride bir sorun yaratır mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    tamam işte zaten olay bu. erteleyip zevke oldaklanacaksın bir süre götürüp abartmadan boşalacaksın. aşırı uzatmak testislerde kasıklarda ağrı ve zorlanmaya sebep olur. uzun süreli ereksiyon ve aksiyon yapmaya çalışmak vücut dengesini bozabilir. hiç bir zama naşırıya zorlamayın sınırlar içinde takılmak sizin faydanıza.

  2. 2

    kadınların en sevmediği erkek tipi, erken boşlan kendini tutamayan başarısız erkektir. ne kadını memnun edebilir ne de hayatta bir düzen tutturabilir. kendini tutabiliyorsan, kadınıda tatmin edebiliyorsan senden iyisi yoktur. yanlız tutmak derken öyle aşırı uzun tutmaya çalışmasın seksin heyecanı kaçıyor, vajina içindeyken yarım saat yerli bence. yarım saat kadar da öncesinde ön sevişme olur toplam 1 saat en mutlu olunacak süre.

  3. 4

    Kimin ne zevk aldıgını bilmem ama uzun sürmesi için bunun yapılması kesin olarak saglıga zararlar boşalın aradan biraz zaman geçsin tekrar devam edin tavsiyedir

Bir cevap bırakın