mastürbasyon boşalma süresinin seksten kısa sürmesi

Soru

Sevgilimle seks yaparken 1 saat sürüyor kendimi kontrol edebiliyorum ama mastürbasyon yaparken 10 dk sürüyor bu bana sıkıntı çıkarı mi süreyi uzatmalı miyim boşalma isteğim daha hızlı gelmeye baslar mı dediğim gibi kendimi kontrol edebiliyorum istemediğim surece boşalmıyorum ama mastürbasyonda olmuyor ?

Cevaplar ( 9 )

 1. zaten önemli olan mastürbasyon değil, hatta hiç mastürbasyon yapma, sevgilinle yaşayacağın cinsellik yeterli ve buna odaklan. ilişkide istediğin gibi oluyorsa kontrol ediyorsan sıkıntı yok gerisini salla gitsin.

 2. Ara ara ayri kalıyoruz o aradada seks yapmaya alistigim için biraz fazla istek geliyor krndimi mastürbasyon yapmamaya uraşsamds bi yere kadar illaki yapıyorum

 3. kadınlar erkeğin ne uzun nede kısa sürede boşalmasını istemezler. bizim için ideal ortalamayı ruh durumuna göre anlayabilmek önemli. ki zaten bir bayanla ilişki çinde iken mastürbasyon yapmak erkek için kötü bir yönlenmedir. çünkü empati kurmayı azaltır bireysel tatmine odaklanamya sebep olur. bu durum kadının en istemdiği şey bencil erkek durumudur. kesinlikle mastürbasyondan uzak durmalısın. yoksa bir anda değer verdiklerini kaybedersin. evde hanımın yemeğini seviyorsan, eve gelirken dışarda birşeyler yemeyeceksın ! anlayabilene duyrulur.

  • hastayım bu kızın cevaplarına, “evde hanımın yemeğini seviyorsan, eve gelirken dışarda birşeyler yemeyeceksın !”, yani adam olacaksın iradeni kullancaksın kaçak yapıp mastürbasyona kaçmayacaksın mı demek oluyor şimdi bu 🙂

 4. 1 ay ayri kalıyoruz nasil yapmiyim mastürbasyon seks yaptigim için daha cok istiyor ve tatminde olamiyorum birde karşımdaki ne zman isterse o zman boşalıyorum ki genciz ikimizde uzun sürmesini istiyoruz.

 5. çok şey istiyosun :)) zamanla yoluna girer herşey. sevişmenin 1 saat boşalmanın 10 dk sürmesi bence gayet normal

 6. Sevgilimle ayrıldım 3 hafta seks yapmadım, mastürbasyon da yapmadım daha fazla dayanamadım ve yaptım çok kısa sürdü. Seks yaparken ön sevişme saymıyorum 30-40 dk ilişki yaşarken şimdi neden böyle oldu normal mi ? Boşalma isteğim çok erken geldi neden ?

  • bazı erkeklerde zamanla cinsel işlev bozukluğu oluyormuş, tesisat teşkilat bozulmaya başlıyormuş düzgün çalışmıyormuş iktidarsızlık belirtisi diyorlar. belki böyle bişi oluyordur. erkeklik gidiyor olabilir. bir anda böyle boşalman sanki normal değil gibime geldi. geçmiş olsun da garanti olsun istersen bi doktora git.

  • 3 yıl önce tamde senin anlattığın gibi sorunlar yaşadım. beklenmedik zamanda ani düzensiz sürelerde boşalmalar falan korktum doktora gittim. meğer ilişki yaşadığım kızdan hastalık kapmışım. doktor hastalığın adını söylemişti ama şimdi hatırlayamıycam. vaktinde gelmişsin virüs penisteki kanaldan girip testislere yerleşmiş ihtihap oluşturmuş dediydi. tabi laç antibiyotik falan verdi 2 haftada tedavi oldum sonra düzeldi geçti. doktora git geç kalmadan.

Bir cevap bırakın