erkeğim ama kadınlar hiç çekici gelmiyor

Soru

herkese selam, başlıktan dolayı yanlış anlaşılmasın gay falan değilim. ben aslında cinsellikten çekinen, cinsel arzuları olmayan bir erkeğim. ne kadınlara ne erkeklere herhangi bir cinsel arzum yok. evleneceğim kadınla hiç seks yapmasam ne olur, seks olmadan evlilik yürümez mi ? 24 yaşındayım yıllardır bu düşüncenin sorun olduğunu düşündüm ancak bir türlü kendime söz geçiremiyorum. cinsellik bana çok uzak bir konu. mastürbasyon falanda yapmıyorum, porno izledim defalarca ama hiç bir etkilenme olmuyor üstüne çok itici ve saçma geliyor. sizce cinsellik olmadan bir hayat sürdürmem mümkün mü ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 3

  çok acayip bir durum ama duymuştum bu tip cinsellikten hoşlanmayan insanlar olduğunu, sanırım aseksüel diyorlar bu kişilere. erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da daha çok olabiliyor. uzun lafın kısası eğer sizde böyle kendiniz gibi aseksüel bir bayan bulursanız niye olmasın, o zaman cinsellik olmadan güzel güzel geçinir gidersiniz, iyi bir evlililk sürdürebilirsiniz. lakin normal biri ile cinsellik olmadan bir evlilik sürdürmek bence zor, belki de imkansız. kendiniz gibi kişleri arayın bulun ve onlarla iletişim kurun.

 2. 2

  insanın midesi acıkınca nasıl yemek yiyorsa aynı şekilde cinsellikte bir tür yemektir. yemezsen aç kalırsın. tabi senin sorunun hormonal olabilir tıpkı acıktığını hissetmeyen insanlar gibi. acilen bir doktora muayene ol %99 erkeklik hormonlarında düşüklük vardır.

 3. 2

  cinsel arzu, istek hormonlarımızla doğrudan ilişkilidir. bu istekleri bastırabilmek kişinin elindedir ancak bu o isteklerin olmadığı anlamına gelmez. sizin durumunuzda cinsel dürtülerinizin olmadığı görülüyor. o sebeple kan, hormon değerlerinize baktırın. eğer bunlarda bir problem yoksa bir psikiyatri uzmanından destek alın.

 4. 2

  bir evlilikte cinsellik iyiyse diğer konularda tam bir uyum olmasada cinsellik o evliliği ayakta tutar. cinsellik kötüyse diğer konularda her ne kadar uyum olsa bile o evlilik yürümez.

 5. 5

  seninki psikolojik cinsellikten soğumuşsun gençlikte bir sebepten belki sen bile farkında değilsin ?? yada beğenmiyorsun kimseyi, kimseyi beğenmeyen zor bir insan olabilirsin. çevrende beğeneceğin birisi yoktur belki…

  • 3

   acaba bendemi öyleyim herşeyden soğudum kendimi kadın gibi hissetmeye başladım 😏

 6. 1

  aseksüel bireylerin genlede yaşam tarzlarında cinselik ya yok yada yok denecek kadar az belkide son sırada yer alır. haliyle cinsel manada çok aktif bir partnerle mutlu bir evlilik sürdürmesi pek mümkün değildir. kendisini kokten değiştiremeyeceği için en doğrusu kendine uygun, kendisi gibi düşünen bir eş bulmasıdır. neden aseksüelsiniz, psiikolojiniz bozuk, gidin tedavi olun, ne sorununuz var falan filan demek mantıksız, çünkü bunlar bir sorun değil kişinin kendi doğal karakter yapısıdır.

  • 5

   bende kadinlara karşı soğudum ve kadin kiyafetleri giymeye başladım sanki böyle mutluyum nedenini bilmiyorum acaba travestimiyim teşekkürler

 7. 6

  psikolojik bir şey bence de, yoksa bir insanın cinsel dürtülerinin harekete geçmemesi, cinsel arzuyu yaşamaması imkansız gibi geliyor bana. zevk veren bir şeyi insan neden istemez ki?

 8. 3

  hocam aseksüel olabilirsiniz. ama belki cinselliğe dair yanlış inanışlarınız, şemalarınız olabilir. bir cinsel terapiste danışabilirsiniz. ben de 24 yaşındayım. azgınlıktan duvarlara tırmanacağım neredeyse ya ahaha. çok ilginç ya ama aseksüel insanları kıskanıyorum bu yönden. libido uyutmuyor. her gün seks düşündüğüm oluyor odaklanmak zorlaşıyor djdjdj. sizin gibi birinin canını sıkardım epey. ileride partneriniz bunu sıkıntı yapmazsa hayatınızda bir sorun yaşamazsınız. ama kendiniz gibi aseksüel birini bulmanız lazım. bence siz seks yapmayı deneyin partnerinize durumunuzu anlatıp. karı azgınsa iliğini kurutur tabi :d belki yaptıkça açılırsınız jddjdjdj bu zevkten mahrum etmeyin kendinizi en azından osbir çekin :d belki demiseksüel de olabilirsiniz yani sevmeden seks yapmak istemiyorsunuzdur. bir araştırın bunu da. orgazm şifadır xjxjdks

Bir cevap bırakın