fazlaca kibar olan eşim bana cinsel olarak çekici gelmiyor

Soru

27 yaşında bir bayanım. evleneli 1 yıl oldu. eşim çok iyi nazik ve kibar bir insan. bir yandan bu çok iyi, ben evde ne dersem dinliyor. ama ben biraz maço seviyorum, hiç hakkını aramıyor, afedersiniz ama light erkek gibi duruyor. bu haliylede bana hiç çekici gelmiyor. sizce onu biraz değiştirmek için ne yapmalıyım öneriniz nedir

Cevaplar ( 3 )

 1. 1
  Bu cevap düzenlendi.

  toplum hem erkeğe hem kadına cinsiyetine bağlı kafada kalıplaşmış roller yükler. ancak cinsel isek olsun, cinsel çekim olsun kişilere göre değişiklik gösterebilir. kimilerine sizin deyiminizle light erkek çekici erotik gelebilir, kimine maço erkek daha erotik çekici gelebilir. bilinç altında siz erkeği koruyup kollayan, güçlü, rekabetçi, cesur, sert kararlı bir karakter olarak tarif ediyorsunuz. ve bu beklentileri göremeyince sizde duygu olarak beklentilerinizi karşılamama yetersiz gelme hissiyatı oluşturuyor. eğer olumsuzluk varsa cinsellik yoktur. bu gibi olumsuz fikirler sizi cinsellikten soğutuyor. ne yapabilirim değiştirmek için diye sormuşsunuz ama bunun net bir cevabı yok, insanların karakteri mizacı sipariş üzere değişmez. siz ne kadar ona istediklerinizi anlatırsanız nasıl biri olması gerektiğini ona söylerseniz oda birebir uygulasa bile sizde yine rol yapıyor hissiyatı uyandıracak yine olmayacak. iyisi mi kendi fikirlerinizi değiştirin, eşinizi nazik ve romantik bir centilmen olarak hayal edin. bu şekilde beyninizi yönlendirin ki bilinç altınız kabullensin. bunları aşarsanız mutlu bir hayat sizlerle olur.

 2. 1

  bende odun olan eşimden sıkıldım. hep cinselilkte istediğini alıp kayboluyor, kibarlık zerafet tatlı söz yok. tam odun, üstelik kabadayı geçiniyor. neydi o değim taş fırın erkeği havaları filan. keşke benim eşim böyle anlattığınız gibi olsa bence uzun vadede dediğiniz gibi bir kişiyle geçinmek daha kolay oluyor.

 3. 2

  sahip-köle fantezi yapın kocanızın eline verin kelepçeyi verin kırbacı birde böyle fantezi yapmayı deneyebilirsiniz

Bir cevap bırakın