kilolu kadınlar cinsel isteksizlik

Soru

eşimle sorunlarımız var sürekli sorunu bende buluyor. yok kilolusun, yok tanker, yok çamaşır makinesi laf iliştiriyor sürekli bana. kendisinde çabuk boşalma ve sertleşememe gibi sorunlar var, hep senin yüzünden oldu diye beni suçluyor. ben çok kilo alıyormuşum, hem görsel olarak çekiciliğimi kaybetmişim hem libidom düşükmüş seks istemiyormuşum, benimle uğraşmaktan kafayı bozmuş bu yüzden sorunlar olmuş. tamam gebelik döneminde ve çocuk olduktan sonrada bir miktar kilo aldım ama ben evlenmeden öncede biraz kiloluydum. samimi olarak geçmişle günümüze kıyasla cinsel arzularımda biraz azalma oldu doğru ama onun dediği kadar değil. beni çok yıpratıyor özüyor sözleri yaralıyor. alıp başımı gideceğim diyor, küçük çocuğumuz var ne yapacağımı bilmiyorum ? doktora gidelim dedim sen git doktora benim bir şeyim yok sorun sensin diyor. doktora gitmeye ikna etsek faydası olur mu acaba ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  adamın derdi seninle galiba, yolda yürürken bir şey olsa yine senden bilecek. hadi tamam kilolu beğenmiyor olabilir, çekici gelmiyordur bunu anlarım da, erken boşalma sorunu ile ne alakası var, sertleşemiyorsa yine bu erkeğin sorunudur, iktidarsızdır ondan olmuyordur, penisine söz geçiremiyordur, kendini kontrol edemiyordur. sinirim bozuldu ya, bu güne kadar azdıkça bedava kullan doyunca çirkin geliyorsun, terbiyesiz adam, beceriksiz adam. hani oluyor ya böyle kadın kilolu, adam kadına ağır laflar ediyor, içerleyen kadın zayıflama kararı alıyor. kilo verip, estetik yaptırıp barbi bebek gibi oluyor sonra adamın ağzının suyu akarken adamı boşayıp yakışıklı bir erkek buluyor. bu adama tamda bu lazım. tedavi olması lazım sorunları varsa, ki öncelikle psikolojik tedavi şart. yani sizde biraz azmedin kendinizi tutun kilo verin. sadece ondan beklemeyin.

  • 2

   tamam sakin dünyada her türlü insan var, boşuna stres olma, konuya cevap değil ama alakalı bir fıkra vardı onu hatırladım yazayımda okuyunca biraz gülümsersin. sabah adam morali bozuk hatunu ile atışıyormuş, o sinirle kocaman çamaşır makinesi gibi oldun diye söyleniyormuş, haliyle karısı buna içerlemiş üzülmüş. tabi akşam olmuş adam yatağa yatınca karısına sokulmuş, hadi az gel diyormuş. kadın sabahtan kırgın, arkasını dönerken cevap vermiş. küçücük bir şey için kocaman çamaşır makinesini çalıştıramam, bi zahmet elinde çitileyiver demiş. bu arada soruyu soran kişiye tavsiyem eşi ile çatışmadan diyalog kurmaya çalışsın. hatta ikna edebilirse birlikte evlilik danışmanına yada psikologa gitsinler.

  • 2

   insanın kendini kötü hissettiren kişilerle eşi dahi olsa ilişki yaşaması çok saçma. bşr de aşağılamaya giren bir konuşmaysa daha da fena

 2. 7

  üzülerek söylemeliyim ki malesef kocanız size psikolojik şiddet uyguluyor. sizi sürekli aşağılayarak, hor görerek size psikolojik baskı yaratmaya ve bu nedenle de size kendinizi suçlu hissettirmeye çalışıyor. kocanız kesinlikle narsist bir karakter ve bu yüzden konuşarak hiç bir yere varamazsınız çünkü narsistler hep kendileri haklı görüp ve haklı çıkmak için de herşeyi yaparlar. kocanızın hemen psikolojik bir destek alması lazım aksi takdirde hiçbir şekilde davranışlarında bir düzelme beklemeyin.

 3. 3

  kocanız sizinle uğraşıyor anlaşılan yoksa istekli birisi için kilolu veya zayıf olmanız çok fazla şey anlam ifade etmez gözü dışarıya kayıp kıyaslama yapıyor olabilir doktordan ziyade bence kendi kafasında çözmeli bu sorunu, geçmiş olsun

 4. 4

  şişman olmanın isteksizle alakası yoktur. tanker gibi kadınlar genelde zayıf çivi gibi erkekleri secerler

 5. 2

  çok saçma kilolu bayanlar aksine daha çekicidir. erkekler iri kalça büyük göğüs sever. eşiniz kendi kusurlarını size yüklüyor…

 6. 3

  eşinizin vicdanına oynayın. yani kendisine dünyanın en güzel hediyesini verdiğinizi, bu süre içerisinde fiziki olarak bu tarz değişimlerin olabileceğini ve kırıldığınızı belirtin.

Bir cevap bırakın