ortalama penis boyu ve özgüvensizlik

Soru

Sosyal medyada olsun gerçek hayatta olsun penis boyu üzerine haddinden fazla konuşma oluyor. Ortalam penis boyları (12,13,14cm) bile toplum arasında alay konusu olabiliyor. Bu konuya bu kadar alaycı yaklaşmak farkında olmasanız da insanların hayatlarını perişan ediyor. O kadar çok insan bu konuyla ilgili alay ediyor ki artık ortalama penis boyu konusunda tıbbın yalan attığını düşünüyorum madem ort penis boyu 13 cm neden bütün erkekler ve kadınlar bununla dalga geçer. Penis boyu verilerinin doğru olduğunu düşünüyor musunuz ?

yanıtlandı
5 ay9 Cevap2489 defa okundu
 • 22

Cevaplar ( 9 )

 1. yok be kanka yinemi penis takıntısı, bazı ezik erkekler var, iki lafı bir araya getiremez, kıza yaklaşıp bir arkadaşlık başlatmaz, tavlayıp sevgili yapamaz, hah işte onların bahanesi penis şöyle böyle kızlar dalga geçiyor falan filan. aslında kızların penisle hiç alakası yok, bu penisle ilgili düşünceler kendini eksik hissetme, öz güven sorunu, başarısız olacağını düşünme, benimle dalga geçecekler diye kendi kendine kurup kurup sonunda korkmaya başlamaktan başka birşey değil. penis boyu verilerinin doğru olduğunu düşünüyor musunuz derken nasıl bir kurgudur bu, kanka şizofrenmisin nerden çıkarıyorsun bunları. sanki tüm dünya gerçek sonuçları sakliyor, bazıları bunu ortaya çıkarmak için çabalıyor. penisi küçük erkek yoktur, özgüveni olmayan ezik erkek vardır. umarım böyle düşünmeyi bırkakırısın yoksa geleceğin hiç parlak değil.

 2. bir bayan olarak size söyleyeyim, penisin boyundan ziyade, önce adam olmasına, sonra davranışlarına nezaketine bakarız. en son planda olursa cinsellikte zevk vermeyi biliyormu, uzun süre kendini tutabiliyormu onu değerlendiririz. tanıştığımız her erkeğe şeyi kaç cm diye sormuyoruz. çevremde tanıdığım o kadar çok arkadaşım var hiç birinin penisin boyuyla çapıyla işi yok. sitede daha öncede yazıldı, gerçekten kadınlar boyuna çapına bakmıyorlar. neden benim gözüm siyah değil, mavi olsaydı keşke, siyah diye kızlar dalga geçiyor demek ne kadar size saçma geliyorsa penis muhabbetleride aynı saçma düşünce içindedir.

 3. sosyal medya profiline yada normal webchat uygulamasına sanki kimsede yokmuş gibi şeyini koyan salaklarla yalan yok dalga geçiyoruz. küçükse bu ne kadar küçük görünmüyor, bamya gibi diye bir güzel dalga geçilir, büyükse çok süper kıvırıp kendine kendinede souyorsundur, ne güzel kızda aramazsın diyoruz. böyle aşağlık şeyler yapanlara mustahak. ama sizde özgüven eksikliği varsa, bir kızı suya götürüp kana kana su içirip geri getirmeyi beceremiyorsanız onada yapacak bişey yok. elinize alır büyük küçük diye düşünür durursunuz. kız tavyacağınıza enerjinizi böyle sayfalara girip harcar avunursunuz.

  • kız vur dedilerse oldur demediler ya bu ne sitemdir böyle. bide aleti küçük olanlar gay oluyor diye bir muhabbet var, benimde 13 cm küçük ondan oldum her halde 🙂 bu güne kadar aletime bakıp büyük küçük diye hiç düşünmedim anlamsız yani, bişey yapamıyorsun büyükse büyük fazlasını kesecek halin yok, küçükse küçük üstüne ek yapıp diktirip uzatacak halin yok. neyse o yani elindekiyle yetineceksin. neydi yeter ki öz güvenin olsun.

 4. merhaba, bu durum aslında son 50 yıldır gündeme gelen bir konu, geçmişe bakınca bu tip bir sorun yoktu, kralların, büyük kişilerin hayat detaylarına bakınca, hatta geçmiş dönem insan tasvirleri ve heykellerinde bile çoğunun ortalama penise sahip olduğu anlaşılıyor. ne zaman porno endüstrisi dünyaya açıldı ve herkes bir diğerini görmeye başladı işte bu noktada büyük penisin bir üstünlük olduğu düşünüldü. tabi bunu çok iyi okuyan analiz eden kapital sistem, işte o aradığı insanlara satabileceği hayali buldu, penis büyütücü ! sonrası zaten çorap söküğü gibi geldi, her yerde aynı motto, daha büyük olacak kadını mutlu edeceksin, büyük değilse eziksin felsefesi insanların sınırlı zekâsı içine empoze edildi. bu sayede onlar 10 larca yıl bu düşünceden faydalanacak ve cebini dolduracaklardı. olan buna inananlara oldu, kişiler kendilerini yetersiz gördüler, büyük olanlar ise kendilerini üstün sanıp ilişkide çuvalladıkça karakter erozyonu ile tükenme noktasına geldiler. önemli olan boyu çapı değil, insanın aklı ve empati yapabilme yeteneği. o sebeple bu tür konuları ciddiye alıp kendinizi gereksiz tüketmeyin.

 5. herkese selam, Penisim 14,15 cm arası sizce memnun edebilir miyim, Penis büyüklüğü biraz takıntılıyım bu konuya kızlar özellikle zevk alır mı veya bu konuda fikirlerinizi söyler misiniz ?

  • penis boyu pek önemli değil, erkek adam olmadıktan sonra, ne büyüğü ne küçüğü memnun etmiyor. bildiğin erotik shoptaki cansız dildo bile bu durumda daha çok mutlu eder zevk verir. eper penisine takıntılı ego manyan varsa muhtemelen kadını değil kendini düşünen, rezil olup olmayacağını düşünen biri olabilirsin. kafa buysa zaten rezilde olursun dalgada geçilirsin, demedi demeyin, ya penisi kafanızdan çıkarın yada kızları.

 6. Arkadaşlar gördüğüm kadarıyla penis boyumu küçük buldum sizce normalmi yaşım 19 penis çevresi 13cm uzunluğu ise 17cm sizce yaşıma göre normalmi kaç yaşına kadar penis büyür ben çok geç ergenliğe girdim birde bende varikosel diye birşey var oda etkilermi teatislerim baya küçük kaldı ameliyat olunca büyürmü

  • gayet normal, 17 cm yeterli, bu saaten sonra ne büyür ne küçülür, az çok 17 de falan kalır. varikosel sıkıntılı sperm kalitesini olumsuz etkiliyor, haliyle sperm kalitsi düşerse çocuğun olma ihtimali azalıyor. amaliyatla ne olur ne olmaz onu doktor bilir.

Bir cevap bırakın