kadınların sahiplenen erkeğe yaklaşımı nasıl

Soru

Merhaba 38 yaşında işinde gücünde kariyer sahibi biriyim. boşandım haliyle benden 5 yaş küçük sevgilim var. ben sahiplenen tutucu bir erkeğim. bir kişiye bağlamdım mı onu fazlasıyla önemserim. gecelik ilişkiler geçici aşklar yada gelişi güzel yaşamak bana göre değil. bazen sevgilim çok üstüme geliyorsun diyor. aksine ben üstüne gelmiyor ona değer verip önemsiyorum. ancak bu onu boğuyorsa sanıyorum karakterlerimiz uyuşmuyor. bundan önce eş arama sitelerinde kişilerle konuşurken genelde hep kadınların özgür olmak istediklerini kendilerini sıkmayan eş istediklerini, kocalarına sormadan hesap vermeden keyfi yaşamak istediklerini söylediklerine çokça rastladım. kadınlar ne istiyorlar, evlensinler ama evli değilmiş gibi yaşamaya mı devam etsinler ? sahiplenilmek onları rahatsız mı ediyor. bir önceki yüz yılda kadınların en çok istediği sahip çıkılmaktı şimdi trend değişti mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  Kadınlar sıkıya gelemiyor gerçekten yeni nesil böyle maalesef. Açık giyiniyor laf edince tartışıyorsun. Başkasının yan gözle bakmasından rahatsız oluyorsun ama elinden bişey gelmiyor. Seni gerçekten seviyorsa dediklerini uyguluyor ama gerçek değilse sevgisi çekip gidiyor.

 2. 2

  bir sürü sorunlu erkek olduğu gibi bir sürüde sorunlu düşünceye sahip bayan var. cidden bu kişiler ne istediklerini bilmiyorlar, karakter yapıları hiç bir kalıba uymuyor, sürekli değişken. mesela bir kız arakdaşım var, sevgilisi sabır taşı her halde, oğlana yapmadığını bırkamadı, benimle ilgilenmiyorsun tribb, beni boğuyorsun tribb, beni kıskanmıyorsun tribb, hangi çağda yaşıyorsun kıskançlıkmı olur tribb daha neler neler hiç yazmaya zahmet etmeyeyim. gerçekten ben oğlanın yerinde olsam ne halin varsa gör manyak senlemi uğraşacağım der bi daha aramam. yalan yok hemcinsim olsada bazı kızlar üstüne düşüldükçe değer verildikçe kendilerini birşey sanıyorlar. gel gör erkeklerde böyle sorunlu delilerden hoşlanıyorlar, hanım hanımcık tam evlenilecek kızlara yapmadığı pislik kalmıyor onları incitiyor, gidip deli kızlara köle oluyor.

  • 4

   ne kadar doğru bir yaklaşım ben olsam sizin gibi bunu kelimelere dökemezdim parmaklarınıza sağlık. kadın erkek fark etmez herkese tavsiyem kendilerine uygun doğru kişiyi aramaları, sırf görselini beğendi, parası var, şu diye bu diye birine tutunmasınlar. gerçekten ruhu bir birine uyan kişilerle bir hayat sürdürmeyi planlasınlar.

  • 3

   kesinlikle katılıyorum. erkekler, boğmadan kadınları evcilleştirmeyi bilemezse tekmesine razı oomuş olur. bu yorumum bazılarına ağır gelebilir belki ama her insanın içinde biraz hayvanlık vardır. içimizdeki hayvansı duyguların kurdurduğu bir cümle deyip geçin.

 3. 1

  yani beni boğuyorsun demesine rağmen ilişkiyi sürdürmen yanlış zaten. çünkü sevse boğuyorsun gibi cümlelere girmez, ne yaparsan yap gözüne gelmez, geliyorsa vazgeç derim

 4. 5

  Kariyer sahibisiniz ve sevgliniz ev kzi veya issiz aylak gezen biriyse sizinle kariyeriniz paranız için vardir onunla da evlenmek aptallık olur ilgi insani nasıl boğar çok çok aşırı olursa yoksa ilgilenilmek güzeldir düşünülmek kiskanilmak çok güzel duygular gerisi hikayedir

Bir cevap bırakın