sekse başladıktan sonra canım mastürbasyon yapmak istemiyor normal mi

Soru

merhaba, ben cinselliği yaşamaya geç başladım. tamamen hazır olmayı ve istediğim kişilerle yapmayı istedim ve bekledim. bir de bir noktadan sonra artık mast yapmak değil bir tenle temas etmeyi istiyordu vücudum ve bir şekilde başladım şimdi canım hiç mastürbasyon yapmak istemiyor. libidom şu aralar biraz düştü ama azgınken bile masttan ziyade canım seks yapmak istiyor. herkeste durum bu şekilde mi ilerliyor?

Cevaplar ( 6 )

  1. bence ortada şu anlık anormal bir durum yok. seks bildiğimiz masturbasyondan daha tatmin edici ve doyurucu bir şeydir yani artık masturbasyonu istememen normal hatta sağlıklı. eğer seks yapmana rağmen masturbasyon yapmak isteseydin o zaman sıkıntıydı masturbasyon ya da seks bağımlısı olabilirdin çünkü. bu azgınlık durumun hep oluyorsa hiç geçmiyorsa günlük işlerini aksatacak kadarsa hep seks yapmak istiyorsan o zaman seks bağımlısı olabilirsin dikkat et

    • selam evet bu durum gayet normal ve vücudunuz doğru tepki veriyor. evlendikten sonra düzenli bir cinsel hayatınız olunca sizi temin ederim ki keşke 1 kere bile asılmasaydım diyeceksiniz.

  2. zaten normal olan olması gerekende bu değil mi. cinsellik yaşayan birisinin mastürbasyon yapmaması ve ihtiyaç duymaması gerekir. cinsellilk yaşayıp birde mastürbasyonla kendinizi köreltmeye devam ederseniz bu durumda her iki senaryoda da başarısız olursunuz. işler kötüye gitmeye başlar. siz cinselliği kendinize hedef seçin rotanızı buna göre planlayın. mastürbasyonu da unutun gitsin. hatalı bir eylem zaten.

  3. cinsel ilişki yaşayıp bu şekilde tatmin oluyorsan neden mast yapmak isteyesin ki. zaten mastürbasyon erkekliği bitiren kötü bir şey ken millet kurtulmaya bırakmaya çalışıyorken sen ne diye yapmaya çalışıyorsun anlamadım ? yapmaya çalıştığın çok mantıksız ve yalnış.

  4. evet bu durum gayet normal ve vücudunuz doğru tepki veriyor. evlendikten sonra düzenli bir cinsel hayatınız olunca sizi temin ederim ki keşke 1 kere bile asılmasaydım diyeceksiniz.

  5. masturbasyon bir rahatlama ve bosalma aracı.ama aslında dogru ve saglikli bir yöntem degil. esas seks penisin vajina ile temasi girip cikmasi kasıkların birlesmesi ve doruga ulasmak. yani duzenli seks hayatina geçiş sonrası mastrbasyndan sogumak gayet saglikli bir durum

Bir cevap bırakın