çiftler arasında ten uyumu yoksa sevgili kalmak anlamsızmı

Soru

Ten uyumu olmadan sex yapmak mast yapmakla aynı seviyede haz veriyor… peki ten uyumu yoksa ayrılık kaçınılmaz mı? Ten uyumu yok diye ayrılmak vicdansız hareket mi? Ten uyumu sonradan olma şansı var mı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  ten uyumu önemli bence bu kadar önemli olmayabilir bir ilişkide sevgi saygı da önemli… ten uyumu denince benim aklıma birine sürekli dokunma ihtiyacı hissediyorsan örneğin yan yana oturup konuşurken koluna dokunmak vs gibi yada konuşurken göz göze gelmek. Bu o kişilerin ten uyumu olduğunu düşünürüm ten uyumu sadece seks değil bence… 🙂

 2. 4

  Ten uyumu olmadan yapılan seks işkenceden başka birşey değil. Yatakta çırılçıplak kalmışken kalkıp giyinmişliğim vardır ten uyumu yüzünden. Aseksuel kişilerde önemsiz olabilir ama seks yapan çiftler arasında vazgeçilmez etkendir.

 3. 2

  uyum iki kişinin karakterine ve empati yapabilme yeteneğine dayanıyor. bazen uyum hiç bir zaman olmuyor çünkü iki çok aşırı farklı kararkter karşılaşmış oluyor ne kadar çaba göstersen fark kapanmıyor. bazen belirli bir fark empati ile çaba ile kapatılabiliyor. bazense küçücük fark iki trafında odun kafalı inat olması sebebi ile kapanmıyor. diğer ihtimal insanlar baştan bir birini yanlış tanıyorlar, geçen zamanla sonrasında uyumlu olduklarını keşfediyorlar. anlayacağınız farklı olasılıklar var, eğer sorunu tam olarak tespit edebiliyorsanız o zaman net bir karar verebilirsiniz.

  • 2

   Teşekkür ederim cevabınız için uyum olunca daha ilk dakikadan tutku olarak kendini gösteriyo .

 4. 6

  Ten rengi çok önemli aslında yani benim için mesela ben beyazım , erkeginde beyaz olmasını isterim , fakat zıt renklerde çekici oluyor inkar edilemez

 5. 4

  Beyaz bencede ten olarak en güzel renk uyuma gelince renklerle ne kadar ilgisi var tartışılır

Bir cevap bırakın