sevgilimle seks yapmadan aramızda cinsel uyum varmı nasıl anlarım

Soru

Erkek arkadaşımla bir yakınlaşmamız oldu ben bu tür şeylere karşıyım, bana değer veriyorsan böyle yapma dedim. bu gibi şeyler bir irimizi tanımak için uyumlu olup olmadığımızı anlamak için önemli dedi şaşırdım. nasıl yani diye sordum, mesela sekste benim bütün isteklerimi yapabiliyor musun, yapamıyorsan birbirimizle aramız açılır anlaşamayız ayrılırız, baştan bu gibi şeyler konuşulmalı ki eğer aramızda ten uyumu yoksa zorlama bir ilişki sürdürmeyelim dedi. kafam daha çok karıştı. yani tüm bunları konuşarak fikirlerimizi karşılaştırarak anlayabiliriz dedim. tabi oda konuşmak başka gerçek şeylerin yaşanması çok başka diyor. cinsel olarak uyum var mı yok mu anlama yöntemi nedir ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 4

  Seks yapmak icin bahane aramis kisaca. Evet ten uyumu cinsel uyum şeyleri vardir ancak seven insan bu tarz durumlari bahane ediptr ayrılmaz. Derdi kisaca seks yapalim diyor

 2. 7

  ayy soruyu okuyunca sinirlendim, nasıl bir edepsiz adammış. ivedilikle ayrıl bir daha sakın konuşma kafanı karıştırıp senin benliğini doğrularını yıkıp sonunda seni ifal etme amacında. cinsel uyummuş adi yalancıya bak, arabaydı bu deneme sürüşüne çıkalım beğenirsem alırım beğenmezsem vaz geçerim. kimseye ayrıl demedim, üsütüne ayrılm isteyenede ayrılmak kötü birşey deyip yapıcı olmaya çalıştım ama bu sefer kesinlikle ayrıl diyorum. uyum falan hikaye adam adinin teki. senni hiç bir düşüncene saygı göstermiyor aksine bunları yıkmak için elinden geleni yapıyor. senin için doğru insan değil. bu hayatta çok güzel insanlar var, böyle pisliklerle uğraşma, onunla her konuştuğun süre pisliği sanada bulaşacaktır.

 3. 2

  Bu birazda sana sana duygusal yaklaşıp bahane ile yaklaşıp seninle birlikte olmak istemiş gibi geldi bana. Karşındaki seni gerçekten seviyorsa öyle ten uyumu cinsel uyum vs bakmaz bence.

 4. 2

  bu adam yalancı niyeti başka, cinsel konuları konuşur bunların kendinize uygun olup olmadığınız değerlendirirsin bu şekilde az çok bir uyum varmı anlarsın. o çok bilmiş sevgiline soruyorum, markette birşey almadan tadı bana uyacakmı diye ambalajları açıp ucundan tadıp bırakabiliyormu ? @mistress_eva dediğine katılıyorum bu kişiden ayrılmalı iletişimi kalıcı olarak kesmelisin. bu sitede bile bulabileceğin doğru dürüst ciddi birçok erkek var.

 5. 2

  konuşarak cinsel uyumu anlayabilirsiniz ve zaten istemediğiniz bir şeyi yaparsanız zamanla kendinizden nefret edersiniz

 6. 4

  Kısacası size net açıklayalım demek istedini “canım ben seninle dikismek amacli tanistim aşk mask sevgi hikaye seni dikicem biraz sonra tekmeyi basicam baskasina bakıcam biran önce ver de uğraştırma beni artık demis

 7. 4

  seni böyle kandırıp iki gün sonra yoluna devam eder bence ten uyumu olsa da iki gün sonra ten uyumum olmadı der çıkar sonra herkes yoluna

 8. 2

  @murat06 ya katılıyorum. tam olarak bunu demiş. sen aynı mantıkta değilsen türkiyedeki 10milyon erkekten mutlaka biri senin için daha uygundur. o piç te kendine başka bir or***pu bulsun.

Bir cevap bırakın