evlilikte cinsel performans mı yoksa ten uyumu mu olmalı

Soru

iyi günler benim sormak istediğim şey özetle bir evliklikte cinsel performans yok yoksa çiftlerin ten uyumu mu daha önemli bu konuda görüş ve yorumlarınızı mutlaka bekliyorum ? herkese mutluluğu bulmalarını diliyorum.

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    yıllardır evliyim, birçok şeyi aştık, bu süreçte ne önemli dersen sadece cinsel performans yada sadece cinsel uyum diyemem sana. çünkü nabza göre şerbet vermeyi bilmek, dengeyi kurarak birlikteliği sürdürmek lazım. bakıyorsun bazen uyum istiyor, bazen an geliyor yüksek performans gerekiyor, kimi zaman ise performanstan ziyade teknikleri bilip kadını doyurabilmek seksin sonunda mutlu olmasını sağlamayı bilmeyi de gerektiriyor. sadece tek bir noktaya yoğunlaşırsan diğerlerini boşlarsan tekneyi batırırsın. yön tayini yapmak, kürek çekmek ve içeri dolan suyu boşaltmak gerekir.

  2. 2

    bahsettiğiniz iki olay et-tırnak gibi cinsel performansta önemli ten uyumu da ikisini birbirinden ayırmak bence mümkün değil

  3. 3

    erkeklerin anlayışılı olanı makbüldür. seks manyağı olsa baştan biraz eğlenir sonra sıkılır bıkarsın tahammül edemez kıvama gelirsin. o sebeple yerine göre yaşamayı uyum göstermeyi karşısındakini anlamaya çaba göstereni seçmek en doğrusu. geri kalanlar zaten karşılıklı empati ile çözülür.

Bir cevap bırakın