baş ağrısı yapmayan performansı arttıran cinsel ilaçlar

Soru

herkese merhaba, eskiden sarı renkli ***man kapsül haplar kullanıyordum ama artık üretilmiyormuş. yerine farklı ilaçlar aldım kullandım ama hep biraz baş ağrısı yaptı. vücuda dokunmayacak hafif ama etkili bir ilaç arıyorum. güvenilir olması önemli. tavsiye verecekler varsa maalesef eczanedekiler çok fena dokunuyor kullanamıyorum. 47 yaşındayım 2. evliliğimi yaptım iyi bir hapa ihtiyacım var. tşkler.

Cevaplar ( 6 )

  1. Kesinlikle bir doktordan tavsiye almalısın. İlaçların içeriğini ve neyin dokunup neyin dokunmayacağını ilgili doktorlar bilecektir.

    • haklısın bu gibi şeylerde doktorun onayını almak önemli, zira birkaç kere gittim ancak doktorun tavsiye ettikleri bende aşırı rahatsızlık yaptı kullanamadım. cevap için tşkler. alternatif daha hafif bitkisel tabanlı aktar tipi ürünler hedefimde.

  2. başka bir konuda görmüştüm az önnce orayada cevap yazdım, aynı ürünü sizede önerebilirim, bizimde kullandığımız hafif ama etkili baş ağrısı yaşamadığımız bir hap. bitkisel tabanlı lions maksimum energy epimedyumlu yeşil tablet formunda muhtemelen aradığınız hapı bulmuş olursunuz, bir bakın isterseniz.

  3. Eczanedeki sarı hap on numaradır. Ama doktora bir görünün kan testi yapsın. Yan etkilerini okuyun sonra kalpten gittiğinizde öbür tarafta benim yakama yapışmayın 🙂

Bir cevap bırakın